SIA ''Ķirši auto'' - slikts serviss

Dalīšos ar savu negatīvo pieredzi SIA ''Ķirši auto'' pakalpojumu sniegšanā.Aizvedu remontēt traktora riteni,bija nepieciešama kameras vulkanizācija.Attieksme kompotenta,esot stažējušies Vācijā,likās viss būs ideāli. Montāžas laikā ritenis 3 reizes nokrita no montējamās iekārtas,noskrāpējot riteņa krāsojumu.Izmontējot tika secināts,ka vajadzīgi 3 ielāpi.Bija piedāvājums, pirkt jaunu kameru par 40 eiro,vai uzlikt ielāpus.Izvēlējos ielāpus.Samaksāju 53 eiro,kas šķita visai neadekvāta summa un vedu riteni mājās.Otrā dienā ritenis atkal bija tukšs.Zvanīju uz servisu lai paši brauc pēc riteņa,nekā,jāved man,esot mana vaina,kaut gan traktoru netiku lietojis.Attieksme bija maigi skot noraidoša,sāka pārmest, kāpēc neesot gribējis likt jaunu kameru.Riteni izmontēja un fakts tāds,ka divi ielāpi no trim laiž gaisu.Tad rodas jautājums-kas tā par stažēšanos Vācijā,ka neprot pat ielāpus pielīmēt?Varbūt komandējuma naudu notrieca sarkano lukturu ielās jeb krogos?Tā nu vedu riteni mājās salīmēju pats un braucu vēl šodien.Lieki tērēts darbs, laiks,degviela un nauda.