Sia KILA - Vadība

Vadība piekopj iebiedēšanas stilu šajā uzņēmumā. Ir nepārtraukta kliegšana, durvju dauzīšana, pa galdu sišana un darbinieka noniecināšana. Nekad neko darbinieks nebūs izdarījis pa prātam, vai viņš būs tikko sācis vai strādājis jau ilgu laiku. Prasa no darbinieka to,ko paši nevar tev izskaidrot. Nekādu apmācību, tiec galā kā gribi. Un darbiniekam vienmēr ir jāzin pilnīgi viss, visās jomās. Tikpat labi tu vari būt apkopējs, bet tev jāzin arī viss par IT. Ar to visu varbūt varētu samierināties, ja tas notiktu tikai pilnmēness laikā vai garastāvokļa sliktajās dienās, arī ja alga būtu vismaz vidējās mēnešalgas apmērā. Tas vairs nav perfekcionisms, tā jau ir šausmīga savas dzīves nepatika, kuru izgāž uz ārpasauli. Nezinu nevienu cilvēku,kas tur strādā vai ir strādājis, kas pateiks pretējo.

I

K Kila 04.06.2014

ES tur strādāju un varu pateikt pretējo! Ja cilvēkam ir vēlēšanās un varēšana strādāt, tad viss ir OK. Ja darbinieks nav pārvētējis pats savas spējas, ir gatvas mācīties un ieklausīties, tad arī sadzirdēs vajadzīgo. Galvenais šajā uzņēmumā ir attieksme pret darbu. Ja darbinieks darba laikā internetā apskata iespējamos ceļojuma maršutus, 'Draugu"statistiku utt., ja darbimnieks nespēj izpildīt vienkāršus uzdevumus un uz visu noskatās ar augstprātīgu skatienu no malas, tad šī nebūs vieta, kur strādāt un justies labi.
Vai tava amierinātība ar dzīvi izpaužas anonīmu komentāru, sūdzību un e-pasta vēstuļu rakstīšanā? :)