SIA Julis AUD - krediti

Mani interesē cik ilgā laikā no šīs firmas var dabūt aizņēmumu, cik tas reāli.Tagad tik daudz krāpnieku, ka pirms kaut ko prasīt, gribas kaut ko zināt.

P pacietīgā 13.05.2011

Tieši tā! Gānīties nav liela māksla, kamēs pašam zeme zem kājām nesvilst. Tomēr gribu brīdināt par JulisAUD, esiet uzmanīgi pirms kādu naudu skaitiet uzziniet kas un kā. Es jau gaidu divas nedēļas, kaut kā ticība sāk lēnām izplēnēt. Ja būtu parādnieku sarakstos, tad varbūt nebrīnītos tik ļoti. Cerība mirst pēdējā. Nu ļoti gribas ticēt tiem kuri itkā ir dabūjuši naudu, nu ļoti gribas ticēt.

M Muļķe 13.05.2011

Arī es gaidu, gribas jau ticēt tam labajam, kas ir cilvēkā-ka ir tomēr mūsu valstī cilvēki, kas tur doto vārdu, izpilda solīto, dzīvo pēc principa: "Vīrs un vārds." Varbūt esmu pārāk naiva?...

V vineta 14.05.2011

tada gadijuma es gaidu jau 7 meneshus, jo shi nav pirma reize, kad Julis AUD "aizdod"naudu.tas vestules, kur rakstits, ka naudu sanemushi, raksta pats aizdevejs, pastulbs tips bez izglitibas.kur tadam akstam nauda???:-)))))veixmi visiem, kas kautko gaida...palasiet pasakas:-D

Z Zenija 15.05.2011

Stulbi vai nestulbi... tad lai neliek sludinājumus... jāsniedz iesniegumi policijā, citādi nevarēs izskaust interneta krāpniekus, ...jā ...un arī par Ls 10.00 jāsniedz iesniegums, tas ir policijas darbs, un lai nesmīkņā, , , , , , , , , gan jau atradīs, kāds taču no tiem kontiem ņem naudu...
Tas ir izveodojies tāpēc, ka visur valda patvaļa...

P Peteris 15.05.2011

Kada policija? man dos kreditu teica. sakuma ieskaitija pusi, tagad gaidu otru pusi naudas, bet bus viss labi. vienkarsi vajag but pacietigiem un sanemsiet. runajot par policiju, jus neko nevaresiet izdarit, 1. jau ka policijai cita darba pietiek, 2. jums nav nekads pieradijums luk ta. bet tas starp citu. gaidiet un sanemsiet.

M Marta 15.05.2011

Protams, ka policija neķepāsies ar tādiem. Nevajag pašiem būt muļķiem - prasiet tikšanos "face to face" ar šiem aizdevējiem (lai kāds dargs nofilmē tikšanos), lai parāda līgumu, kur minēti viņu pases dati, uzrāda savu pasi, iedod jums kopiju utt... vel tak var vinus iznest cauri un sadot pa tauri tiekoties.
Kurš gan aizdod naudu pret kaut kādu debīlu iemaksu? Pie notāra iemaksu arī maksā uz vietas pret čeku, nevis kāda Aivariņa vai Andrīša no Preiļiem kontā:)) Tak domājiet ar galvu, pirms ko darāt. Bet, ja gribat pabalstīt krāpnieciņus, neviens taču nevar jums to liegt:))

Z Zenija 16.05.2011

...Ķēpāsies gan...tas ir viņu darbs un krāpniecības nodaļa ar to nodarbojās, esmu jau iesniegusi pat par Ls 10.00 krāpšanu, jā, no sākuma policists- kas pieņem iesniegumus smīkņā un uzdod stulbus jautājumus ...bet manas tiesības ir iesniegt iesniegumu... kā arī atsaukties uz sludinājumiem, neko nelikumīgu neesmu darījusi...
...pierādījumi ir e-pasta izdrukas, un maksājuma rīkojums un klāt iesniegums, iesaku jau laikus nokopēt sludinājumu internetā pēc tam to var pielikt klāt...
... kāds ņem ārā naudu no tiem kontiem uz kuriem bija jāpārskaita nauda, gan jau sameklēs, , , , , , , , , , , , , ,

A Artūrs 16.05.2011

sveiki es ari gaidu jau naudu 2 nedeļas no sia julis bet pagaidam klusums. tad saka ka parskaitis bet maz ceribas. man pieradijumu ira un konti ari ir viss nokopets tad jau redzes ja ne versišos tiesa vai policija. tad jau redzes jo kopijas man visas ir pat ligums ir sastaddit ko atsutija un vekselis. pat interneta banka ir kopija uztaisita uz kadu kontu skaitiju naudu. komentarus rakstit uz [slēpt]@inbox.lv jo spratu no viņa teikta ka ir daudzi cilveki no sia julis kas aizdod naudu. jo man ir cita kompanija. mans vard arturs zapaāns telefons 27136343

P Pohujs 16.05.2011

Vienīgais, kas jums visiem atliek-dibināt appisto partiju. Polcija viņiem neko izdarīt nevarēs.

P pacietīgā 16.05.2011

Jā šo komentētāju jau šodien kaut kur manīju šai portālā, kaut kas par vāverītēm bija.

P pacietīgā 16.05.2011

Ja par lietu tad tas ka policija neķēpāsies ir ļoti maldīgs priekšstats. Jo lielā daļa krāpnieku domā, ka mēs apčakarētie tādas naudas dēļ neiesim uz policiju. Ir krāpnieki, kurus jau meklē policija, tā ka nevajag domāt ka viss iziet tik gludi.

P Pohujs 16.05.2011

Kur aitas, tur cirpēji, jums neviens to naudu ar varu netņēma, jūs paši viņus centāties piekukuļot, lai dabūtu aizdevumu, un tas jau ir nopietns pants.

Z Zenija 16.05.2011

Jā, pirmie krāpnieciņi jau ir apzināti un apsūdzības izvirzītas, tagad pie cietuma vārtiem stāv Vitālijs kas čakarēja cilvēkus apkrāpdams tos, arī domāja ka neviens nesūdzēs ... tā kā Jūsu laiks beidzies...

P Pohujs 16.05.2011

Pat Grūtups savos memuāros raksta, ja ir labs advokāts, vainu pirādīt neesot iespējams. Vienīgais, vai jūs viņiem būsiet saziedojuši pietiekoši daudz naudas, lai pietiktu labam advokātam.

M Marta 17.05.2011

Dikti jau gribētos dzirdēt, kā viss šitas beigsies. Kura būs uzvarētāju puse. Bet nu, ja esat lēti uzrāvušies, tad vismaz cīnieties, lai tos kretīnus atmasko! Tas jau nav tik grūti - vienkārši nevienam negribas ķēpāties tādas nelielas summas dēļ (bet apkrāpti jau noteikti ir daudzi), bet, ja visi nopietni, ko uzsāk, tad var arī šiem skrūves piegriezt... šitie "kreditētāji" tikai visu laiku naivi cer, ka neviens to nedarīs un par pāris desmitiem latu nekasīsies, jo pašiem jau arī kauns no savas lētticības... Bet nu vienreiz vajag sākt!

P Pohujs 17.05.2011

Nu, bet jūs paši lūdzaties, lai jūs aplaimo. Ja nebūs pieprasījuma, nebūs arī piedāvājuma.

T Talis 18.05.2011

Man tikko draudzene no viniem ar viru sanema aizdevumu. ko jus te nematies. uzgaidiet un ari dabusiet. vini man zvnanija un precizeja info. prasiju kapec tik ilgi? atbildeja ka gaidot pasi naudu no starptautiskajiem aizdevejiem. policija? :D
jus neesiet normali. pasi ja aizskaitijat uz privatu kontu, neko neesiet parasktijusi pieradijumu nav. tad to var uzskatit ka esiet bijusi vieniem parada un neko tur nevar pieradit. ja jus juridiskai personai skaititu tad ja. bet no fiziskas uz fizisku-nekas tur nebus. neterejiet laiku un meklejiet kur iedos, ja te nedod.

J Jurists 18.05.2011

Klausoties jusos saprotu ka neko nesaprotiet. tikpat labi, ja jums ir kads ienaidnieks, tad sasutiet sev tadus e pastus ka jums raksta, tad parskaitisiet naudu uz privatu kontu, un tas cilveks kurs neko nezina bus vainigs?NO PRIVATA UZ PRIVATU KONTU NEKA NEBUS, ja butu uz juridisku personu tad varbut. :D smiekli nak par jums.
tikpat labi, nejausi parskaitita nauda no privata uz privatu netiek atgriezta ja vien otra persona nepiekrit, to vienkarsi nevar pieradit. saprotiet

M mazaa 20.05.2011

Kāds ir saņēmis patiešām kredītu no šīs iestādes?

I ilze 20.05.2011

Tās ir muļķības, neko tur nevar dabūt!!!