SIA Julis AUD - krediti

Mani interesē cik ilgā laikā no šīs firmas var dabūt aizņēmumu, cik tas reāli.Tagad tik daudz krāpnieku, ka pirms kaut ko prasīt, gribas kaut ko zināt.

M mazaa 20.05.2011

Kādam ir viņu telefona nr. internetā atrastie viņiem nav, ir atslēgti.

I ilze 20.05.2011

Viņi jau nemaz nedod savus numurus.

C Cita Ilze 21.05.2011

Tas ir viens vienīgs murgs ar šiem privātajiem aizdevējiem, kas savairojušies bez gala. Visi kā viens prasa drošības maksas. Cik man ir bijusi darīšana, tad visi ir krāpnieki - savāc drošības maksas un pazūd. Arī jau piesauktais SIA Julis "barojas" tieši tādā pat veidā. Te policijai būtu gan darbiņš.
Mana pieredze liecina, ka privātajiem aizdevējiem tiešām uzticēties nevar.

V vineta 21.05.2011

te kāds jautāja par tikšanos dabā, nofilmēšanu u.t.t.-tad man tāda ir !!! tas gan bija 2010.gada novembrī un notika Maskavas nama kafejnīcā (rakstu to speciāli, lai Julis beidz krāpt cilvēkus) viss darījums no otrā stāva balkona ir nofilmēts un uz rokas ir Norvik bankas blanka ar krāpnieka parakstu.Blanku pildīja pats "aizdevējs" no Julis AUD, kas ir simtkārt liela veiksme.Policija diemžēl lēni strādā un Sandris, -tā sauc to smirdīgo āzi, domā, ka viss tā i beigsies -he.he
Viņš ir dzimis 1974.gadā Cēsu raj., dažus mēnešus pamācījies Priekuļu lauksaimniecības tehnikumā un izmests par nesekmību.
Video ļoti labi redz naudas nodošanas procedūru un skats, kā viņš nemāk rakstīt-tas vispār ir graujoši.un viņam starptaustiskie aizdevēji dod naudu...tad jau laikam pats Kāns, izvarotājs :-D

A Artūrs 22.05.2011

ka jums visiem veicas ar naudam. teica ka buss atbilde ar aizdevumu bet neka. vai no sia julis ir dabujis aizdevumu. jau 3 nedelu gaidu. teica 20 maija dos atbildi bet neka. kur tieši firma atrodas. sludinajuma rakstija ka ogre bet kad sola aizdevumu riga. bet pec faktiskas adreses nepastav tada firma.dodiet atbildi uz [slēpt]@inbox.lv. dace rakstija ka no arzemem nauda nak. nezinu gan. cik ilgi jagaida.

P Pohujs 22.05.2011

Artūr, drīzāk pūcei aste ziedēs, nekā tu no viņiem naudu dabūsi!

A Artis 25.05.2011

ko niekojaties? man viena reize sitas izgaja ar 900 Ls, velejos panemt 30000 Ls, tur pat neko policija nevar izdarit biju jau aizgajis.variet norakstit naudu.

M Muļķe 25.05.2011

Muļķības! Neticiet nevienam, kas saka, ka ir saņēmuši aizdevumu. Krāpnieku kantoris! Var viņus iesūdzēt tiesā par krāpniecību iedzīvošanās nolūkā. Par viltu un cilvēku maldīnāšanu- tieši tā ir traktēts likumā... Ir pierādījumi: sarakste un pārskaitījuma izdruka. Tikai ir jābūt uzņēmīgākiem, jo tie viltus aizdevēji domā, ka par draudiem tālāk jau nekas nesekos. Sekos un kā vēl. Vismaz es to tā neatstāšu.Nav ko iedzīvoties uz citu cilvēku nelaimes un problēmām. Lai tie Jūļi un Lienes Purgales dabū, ko pelnījuši!!!

M mulkumulkestulba 26.05.2011

parskaiti vel vairak naudinjas varbut dabusi kreditu-tu tak pilniga dura esi. savu likumu vari iespraust. talak par bomza kontu netiksi.neko tev neatrast, zinams ka vini dara. atver uz bomza kontu un viss. konts ir privats neko nepieradit.

M Muļķe 26.05.2011

Muļķu muļķe stulba varbūt esmu, bet, ja grib, visu var atrast un pierādīt. Varbūt Tev vējš pēdējās smadzeņu paliekas ir izkaisījis pāri kalniem, pāri lejām. Pat adatu siena kaudzē var atrast. Nepūt te pīlītes. Varbūt pats vai pati esi no bomžu kārtas vai kārtējais darbonis, kas te slēpjas zem citas "kļičkas"! Naudas nokāsējs vai nokāsēja un te mazgājas balta. Laikam dzīvo akmens laikmetā, no uzmetēju kārtas. Kurā gadsimtā dzīvo? Cik man zināms, tehnoloģi jas attīstās ātri.Pareizi, savējos jau aizstāv un meklē te jaunus muļķus, upurus.Cilvēkus, kuriem ir nepieciešama palīdzība, jau ir viegli apčakarēt. Biezajiem jau netiekat klāt. Tālāk jau par savu degunu neredzat. Vienu piečakarējāt un ko tālāk? Nauda jau beigsies. Skaties, ka aiz kāda stūra nedabū pamatīgi trūkties!Daudzi ir dabūjuši mācību uz visiem laikiem. Tu esi nākamais rindā! Cik klases esi beidzis vai beigusi? Laikam bērnībā maz vitamīnus ēdi? Pareizrakstība arī nav tā stiprā puse...

I ilze 26.05.2011

Jā to Lieni Purgali arī vajag sodīt.

I Ilze 08.06.2011

Silti iesaku - neprasiet naudu no SIA Julis. Paņems drošības naudu un pazudīs.

I Ilze 08.06.2011

SIA Julis ir visīstākie krāpnieki- savāc drošības naudu un pazūd.

Z Zanda 08.06.2011

Es arī gaidīju, kad pa nopietnam uzbraucu augumā tā Tavelis nobloķēja e-pastu. Ir cilvēki, kuri pēc firmas adreses bijuši, tur par tādu neko nezin, tas gan bija jau gaidāms. Tā ka iesaku nemaz nepūlaties. Varbūt ir kāds, kas zin vai nav jaunas e-pasta adreses, varētu padiskutēt ar to krāpnieku .Varbūt kāds zin, kā to Svetlanu Eglīti paņemt pie dziesmas, jo uz viņas kontu bija jāskaita nauda.

K KomisārsReksis 08.06.2011

Vai kādam ir jaunākā informācija, kur tas Julis jeb Juris Tavels- vai kā viņu tagad sauc- ir noslēpies?

D Dusmīgais 08.06.2011

Palīdziet atrast to pretīgo mēslu uz sūdu čupas! Varbūt kāds jau pirms manis tam preteklim sadevis pa purnu?

T toDusmīgais 08.06.2011

Viņam purns par mazu tik garai rindai, kuri labprāt sadotu

D Dusmīgais 08.06.2011

Vispirms tā kā vajadzētu rīkoties, nevis te pārgudri spriedelēt!

T toDusmīgais 08.06.2011

Viņš savu e-pastu bloķējis.Firmas adrese falša.Zinām viņa Vardu Uzvārdu(varbūt arī falš). Firma JulisAUD gan ir īsts, bet vai tagad pastām nezinu. Kas ir Svetlana Eglīte, kurai ļautiņi pārskaitīja naudu, diezin vai mēs uzzināsim. Pieļauju, ka kontu viņa jau slēgusi. Ko darī, neesmu specs.

D Dusmīgais 08.06.2011

Kaut neliela informācija, tomēr kaut kas... Arī man ir šāda tāda informācija. Kontu jau viņa var slēgt, bet dati jau paliek, vienalga kam un kā, bet ir.