SIA JUGLAS NAMI - krāpniecība

Aleksandr Pavlovski beidz krāpt Juglas Namus ceļot savu māju celtniecību Langstiņos un citos rajonos tai skaitā Tumšupē un izmanto darbiniekus tavā pakļautībā savām vajadzībām un maksā konserviem. Bet tai pašā laikā uzskati ka neviens darbinieks neatrodas savā vietā un savā laikā, kautgan tu izmanto valsts un pašvaldības līdzekļus un neskatoties uz to tos noraksti uz namu pārvaldes " Juglas Nami " reiķina. Vajag uzsūtīt ieņemumu dienestu.

H hhh 11.12.2009

Nu tak uzsūti!!!

M Maksims 22.02.2010

Господин Павловский, хотелось бы знать, когда наконец в ЖЕРе Juglas Nami наведутся порядки? Я проживаю по улице Brīvības gatve 326/328, на крыше дома в котором я живу висят сосульки размером 1-1.5 метра в высоту, которые уже начинают таять и в любой момент могут обрушиться на головы прохожих. на мою просьбу убрать их, в техническом отделе мне ответили, что на данный момент нет рабочих и когда появятся не известно. почему это нельзя было сделать своевременно, а нужно было ждать критической ситуации, на которую вы так же не реагируете.

J Jugla 03.01.2011

Arī šogad lāstekas karājas metra garumā, kā atkusnis, tā jumts tek, ik sezonu jāpārlīmē tapetes un jākrāso griesti?!? marazms