www.sudzibas.lv SIA JUGLAS NAMI apsaimniekošana

SIA JUGLAS NAMI - apsaimniekošana

Dusmām nav gala!
SIA JUGLAS NAMI dzīvokļa rēķinā iekļauj maksu'arō par kāpņu telpu uzkopšanu. Jau 6 mēneši kāpņu telpa nav ne tikai mazgāta, bet arī slaucīta! smiltis kā Sahāras tuksnesī. kad piezvanīju atbildīgajai personai, kas norīko sētniekus, man atbildēja, ka sētnieks slimo jau 3 mēnesi. attiecīgi man nav skaidrs - par ko mēs maksājam, ja kāpņu telpa netiek uztur;eta kārtībā!????? kad es lūdzu vismaz saslaucīt kāpņu telpi, nerunājot par to, ka varētu vismaz 1x 1/2gadā arī izmazgāt, man atbildeja, ka kāpņu telpa ir tik net;ira, ka es neredzot, ka tā ir sakopyta!. kā lai cīnās ar tādu bezatbildību??????

S Sana 30.07.2008

Pilnībā piekrītu, jāmaksā ir par kaut kādiem mistiskiem pakalpojumiem, ka īstenībā nemaz netiek veikti, kā arī piebraucamais ceļš laikam pašiem vien būs jālabo, jo it kā viņi jau to dara-saber bedrēs šķembas ar stikliem!!!

L Ljoliks 31.07.2008

Satīri pati :))

D Dmitrijs 31.07.2008

Pikritu Anetei!

Mana majas kapnu telpa notiek tas pats. Piedavaju cinities ar so organizaciju kopejiem spekiem.

V viktors 21.10.2009

JUGLAS NAMI IR VIENS NO NEGODPRAATIIGAAKAJIEM APSAIMNIEKOTAAJIEM, TIKAI IEKASEE NENORMAALAS APSAIMNIEKOSHANAS MAKSAS PAR SHAUSMIIGAJAAM HRUSHCHOVENJU TIPA MAAJAAM IT KAA TAAM ZELTA VEERTIIBA, TAADAS APSAIMNIEKOSHANAS MAKSAS KAA APES IELAA 5 - 0, 51 LS PAR M2 VISAA RIIGAA NAV. VAJAG SHO TIPU, KAS SAUCAAS DIREKTORS JN IZSAUKT UZ RIIGAS DOMI, LAI SNIEDZ SKAIDROJUMU PAR SAVA KANTORA UZTUREESHANAS LIELAJAAM IZMAKSAAM. APES IELAA 5 NEKAS NEKAS NAV BIJIS DARIITS UN NEBUUS. IZSLUDINAATS KAUT KAADS IEPIRKUMU KONKURSS PAR LEETAAKAJIEM PAKALPOJUMIEM FIRMAI, KURA TAD VEIKTU KAUT KAADUS REMONTDARBUS, NU JAU GADS TUULIIT APKAART UN NEKAS NENOTIEK, BET MILZIIGAA APSAIMNIEKOSHANAS NAUDA TIEK IEKASEETA UN VEEL KAUT KAADA TAAMES SASTAADIITAAJA INFORMEEJA NAMA IEDZIIVOTAAJUS, KA MAKSA PAR SILTUMU TIKS IEKASEETA ARII UZ PRIEKSHU, SHO PAKALPOJUMU VEEL NESANJEMOT...SHAADA VEIDA NAMU PAARVALDES AR VISIEM TAAS LIEKEEZIEM IR JAALIKVIDEE.

E Elana 13.12.2009

Pilnigi piekritu.Nevienam no maniem pazinjam nav tik lieli rekini ka man ir no juglas namiem.Sanjemu vasara pat rekinu uz 117 ls Zaglju kantoris.Jagriezas KNAB ar sudzibam visiem kam ir juglas namu apsaimniekotajs.Kapnju telpas netiek mazgatas pa pusgadu.Bardaks pilnigais.