www.sudzibas.lv SIA JOHAIDI Slikts serviss

SIA JOHAIDI - Slikts serviss

14.02.19.vakarā veicu preces pasūtījumu minētajā i-veikalā, un saņemot rēķinu, apmaksāju to 15.02.19.rīta pusē, un nosūtīju arī maksājuma uzdevumu. Mājas lapā norādīta informācija, ka piegāde tiek veikta 1-4 darba dienu laikā. Kad telefoniski sazinājos 22.02.19.man tika atbildēts, ka pirmdien kurjers piegādās preci, t.i. 25.02.19. Protams, nepiegādāja. Kad 26.02.19.sazinājos telefoniski, man tika atbildēts, ka 25.02.19.prece atdota kurjeram, lai gaidot šodien vai rītdien, t.i.26.vai 27.02.19. Lieki piebilst, ka nesagaidīju. Kurjers laikam ar kājām preci nes Rīgas robežās (!) 27.02.19.uzrakstīju arī elektroniski pretenziju. Neatbildēja līdz pat šim brīdim. Un šodien 28.02.19.vairākkārtēji telefoniski mēģināju sazināties ar vienīgo pieejamo i-veikala kontakttālruni, neceļ telefonu un arī neatzvana. Joprojām prece nav piegādāta! Jau pagājušas 2 nedēļas un internetveikals nav ne sazvanāms, ne arī elektroniski sniedz informāciju.
Vērsīšos arī PTAC.

V