www.sudzibas.lv Sia Investo Slikts serviss,krāpšana,bojājumi

Sia Investo - Slikts serviss,krāpšana,bojājumi

Firma prasa milzīgas naudas samaksas, sūta rēķinus par mēnešiem kuri vispār vairs nedzīvo un viņu dzīvokļi ir tikai vizuālā labā stāvokli, Kad ieej un apskaties tad sāc redzēt problēmas kādas ir krāsots uz fikso ūdens vadi tek. Kad ieej iekšā dzīvoklī un sāc dzīvot tad tikai redzi, cik sliktā un paviršā veidā ir veikti remonti lūdzams nevienam ar viņiem nesasaistīties, ja vien nevēlaties maksāt vēl drošības nauda, kuru redz viņi neatgriež!

O

I Ianna 14.04.2016

Jāpiekrīt!

A Andis Stepanovs 11.05.2016

Ja pats esi, tad vismaz savas aizd..stās acis izmazgā. Nesamaksāji un tagad uz visiem te savus gāz virsū. Man par tevi katru dienu zvana no ātro kredītu kantoriem, jau zb...

I Ierij 11.05.2016

Jūs jaunskung esat nožēlojams mērglis. Nebrīnies, ja tuvākajā laikā pie tevis kāds ieradīsies un uz mežu aizvilks :*

ī īrnieks 13.07.2016

Pilnīgi piekrītu, gadu padzīvoju- visu maksāju laicīgi, par 3 spuldzišu nomaiņu 10 eur paņem 4caurumiņu aizsmērēšana 16 eur tas ir tikai datbs, es nemaz nerunāju par to, ka tajā šķūnī lifts katru 3. Dienu nestrādā par kuru apm 4eur mēnesī jāmaksā...

ī īrniece123 13.07.2016

Man gāja viss vēl lielākas summās. Vardsakot, brutali pretigs kantoris, no kura atrak gribas tikt vaļa. Neiesaku vispar nevienam nekadus ligumus ar viniem slegt, busiet paši laimigaki un apmierinataki ar dzivi. Par dzivokliem vispar nerunasim - remontu paši netaisa vispar, ieguldijums 0, bet izvacoties nokaš lielu summu par ''bojājumiem''. Kadiem ''bojājumiem''? Par caurimiņiem sienā un tamlidzigiem štruntiem.

B Bullshitis 01.02.2017

Cilvēki, lūdzu nesledziet ar šo kompāniju nekādus darījumus, jo ir blēži un krāpnieki! Drošības nauda nekadā gadjumā netiek atgriezta un papildus vēl pierēķina par dzīvoklī esošajiem bojajumiem, kuri būtībā ir niecīgi! Ja kaut vai nodzīvosiet īres dzīvoklī gadu, drošības naudu nedabūsiet atpakaļ! Pa lielam sanāk, ka Drošības naudu Jūs viņiem uzdāvināt! Līgumi ir drausmīgi!
Absurds

I investo investo 24.04.2017

Līgums ir, manuprāt, pilnīgi nepieņemams esiet uzmanīgi! Šobrīd tieši viņi meklē īrnieku Jelgavā, Neretas ielā 10

S Signe Amatniece 30.05.2017

ireju no shis firmas aviacijas iela, Jauntukuma dzivokli. mistikas cenas par remontu pieprasija, kgan neka tur nebija un pieprasa veel ires naudu par paris dienam un nerealu summu par dzivokla remontu, par tadu naudu tur smukumdzivokli vareja uztaisit.

J jaanis666 31.01.2018

ko juus te vispaar cepjaties? normaala firma. dziivojaam ar gjimeni un maksaajaam visu laikaa. pats esmu celtnieks un kad vaacaamies ara visu ko siikie bija saziimeejushi uz sienaam nokraasoju. droshiibas naudu man atgrieza uz kontu taa kaa nezinu ko jus te cepjaties