Sia Investo - Krāpnieki

Šī firma SIA INVESTO izīrē dzīvokļus ka teikts īpašnieks bet pareizi sakot šī firma. Noslēdz līgumu uz gadu iemaksa 530 eiro drošības naudu kura ja neesi nodzīvojis kādu netiek atgriezta. Katru mēnesi tiek nosūtīts rēķins par komunālajiem pakalpojumiem uz e-pastu no šīs firmas kura ir gan elektrība gan gāze gan zemes nodoklis kurš tiek maksāts katru mēnesi . Vel klāt iet īres maksa 300 eiro ...

L Lilita 16.03.2016

Krāpnieki lielos apmēros.

I Ianna 14.04.2016

Pilnīgi piekrītu!! Lūdzu, cilvēki mīljie, it seviškji Tukumnieki (jo galvenokārt piedāvā dzīvokljus uz īri tieši Tukumā) nesaistieties ar šo firmu. Līguma noteikumi ir drastiski, tikai un vienīgi tā, lai vinji varētu pamatīgi nopelnīt. Drausmīgi! Tas gads, ko pavadiet vinji izīrētajā īpašumā ir kā elle un ir laime, kad līgums ir beidzies. Bizness, drausmīgs bizness!

A Andis Stepanovs 11.05.2016

Un Tu Lilitiņ vispār būtu paklusējusi, Tavas orģijas un vaļīgais dzīvesveids jau visiem ir piegriezies. Domā,ka tagad aizmuki uz Īriju, tad neviens vairs par taviem parādiem neatceras?

K Kristaps Slaveiks 11.03.2022

Dieva dod bet tavas meitas diemžēl dabūs maksāt par pretigā tēva grēkiem nešķīstā veidā. Apsolu.

L Lilita 11.05.2016

Man ar Īriju nav nekāda sakara. Par šādu cieņas un goda aizskaršanu , prasās tiesas darbi.

M marina1975 16.06.2018

Es noireju 1 gadu 2 istabu dzīvokli pec tam vel 1 gadu 3 istabu dzīvokli no sis pasas firmas. Biju apmierinata. ari drosibas naudu atgrieza.