www.sudzibas.lv sia HAPPY TRAVEL NEIZSŪTA BIĻETES UN NEATGRIEŽ NAUDU

sia HAPPY TRAVEL - NEIZSŪTA BIĻETES UN NEATGRIEŽ NAUDU

Labdien! Pasūtījām biļetes caur aviorezervēšanas sistēmu Happy Fly.lv. Pārskaitījām naudu uz norādīto kontu. Pēc naudas saņemšanas, palūdza piemksāt cenu starpību, jo cenas aviokompānijai esot cēlušās. Labi, pārskaitam arī piemaksu (nelielu). Pēc naudas saņemšanas solīts, ka atsūtīs rezervācijas apstiprinājumu. Paiet diena, vēl 2, bet nekas nenotiek. Rakstam emailu, neviens neatbild. Uzrakstam 10 emailus, atkal neviens neatbild. Zvanam, paceļ telefonu sieviete un saka ka šodien viss tikšot izdarīts. Kad mēģinu noskaidrot interesējošos jautājumus par biļetēm tiek nomesta klausule un tā netiek celta visas dienas garumā, arī zvanot no citiem numuriem. Saprotam, ka esam uzmesti. Sazvanu pārstāvniecību Lietuvā, bet tur atbild ka nenes nekādu atbildību par LV notiekošo. Cilvēki, NEKAD NEPASŪTIET BIĻETES CAUR HAPPY FLY. TIE IE KRĀPNIEKI!!!
P.S.Varbūt kādam ir pieredze cīņā ar šiem krāpniekeim???27 došos uz policiju un uz patērētāju tiesību aizsardzības biroju!!!ESIET UZMANĪGI!!!

K kate1730 30.12.2013

Mums tā pati prblēma, pasūtijām biļetes 24.decembrī..Viņi tā arī neatbildēja?

Z zveeriite 06.01.2014

Nepiekrītu pilnīgi un galīgi. Augustā pasūtijām biļetes uz 23. decembri, viss kārtībā, laicīgi un bez nekādām piemaksāšanām.

A Ainio 04.02.2014

Arī pasūtiju biļetes - atsūta epastu krievu valodā bez paraksta kas sūtijis. Nav komunikācija. Aizsūtu datus jau nedēļu kā gaidu info, esmu vēl rakstijs - neatbild, trubu neceļ. Super kantoris!!!

J juraz2010 04.02.2014

Я тоже 30-го января заплатил 632 евро за авиобилеты этой фирме, но пока ничего не имею. Не знаю что делать.

F furla666999 09.02.2014

Tads pats kantoris