SIA Hansa - SIA Hansa

Darbs smags pie vistam , alga netto sanak 1000euro , dzivojam istaba pa 4 cilveki(kolhozs) + Citas istabas 15 poli
Tie medz ari apzagt . Ar alkoholu viniem viss ir uz tu . Ja vari par sevi pastavet , tad vari braukt drosi ( biezi jakaujas). Par koiku jamaksa 160euro , par transportu 100 euro . velama sava masina.
gala sanak ap 500euro, tirais.
Darbs fabrika +2 gradi temperatura , kad saslimu darba devejs teica lai pakoju cemodanus, ta ka valodu velams zinat
Darbs pie holandes robezas Haren ems pilseta , protams par internetu jamaksa atseviski, fabrika vareja runat ari krievu valoda, bet primari tikai vacu valoda. Tada ta pieredze butu , vienu latvieti nogruda pa trepem , vins salauza kaju un aizbrauca majas. Ja ir interese rakstiet jautajumus, seit uz komentariem atbildesu!
Tas jaizlemj katram pasam , vai braukt vai nebraukt, samaksaju firmai 300Ls.