www.sudzibas.lv SIA Hansa Cilvēku tirgoni-Turpinājums 1. daļai

SIA Hansa - Cilvēku tirgoni-Turpinājums 1. daļai

Dargie tautiesi,
Es turpinu 1. dalu savam rakstam par SIA Hansu. Pirmaja dala jus varat izlasit, kur ari ir apliecinajums, ka vini strada.

Tatad:

1) Tev ofisa visu tiri skaisti izstastis, ka viss bus, piedava visadas briinumu vakances Danija, Holande-bet tad -ai tur par vecu-tad citaa kvalifikacijas nav. Paliek tikai paletesu razotne vai noliktavas
2) Samaksa registraciju,paraksti ligumu ar viniem kurs nekam neder-tikai saka ka cv tulkosana 100 eur
3) Iedod kaudzi papiru. DAIGA GRICKUS viena no darbiniecem nemas ka traka un skaidro ka viss bus, tik paraksti, samaksa un viss bus.
4) Aizbraucot pirmkart neviens nezinaja nebija informets par manu ierasanos s un otrkaart tie kas jau stradaja teica, ka te vispar nevienu nevajag
5) Kad prasiju hansai darit kaut ko lietas laba vini pasaka ka par algam neatbild, darbu neatbils-ka var redzet 1. dala ko parkopeju no musu sarunas ar Daigu Grickus, kas ari bija taa kas ar putaam nakot par lupam skaidroja ka darbs bus un Hansas esot lielaka kompanija Latvija un visadas vel mukibas.
Tad sakontakteju vinu un sii teelo ka neko nezin, neparko neatbild un neparko neuznemas atbildibu vispar.
Iedeva man pasam sakontaktet MRR rrecruitmentu, kur man pateica ka neko nevar tie piedavat.

Beigas pec 5 a r pus nedelu gaidisanas un bomzosanas pa miskastem-jo anuda bija beigusies atradu darbu pats un pateicoties latviesiem kas palidzeja parvakties iekartojos ferma . uz sezonu bet vismaz pasaka kair, ka stradasi par minimalo 12h un darbs tikai lidz ziemassvetkiem.

Hansa solis jums visu kaut ko, algas, dzivesvietas full time utt. Neuzkerieties
UN aicinu visus rakstit dalities pieredze uz NVA, lai tadi ka HANSASS nepastav!
Lugums rakstit visiem sudzibas vestuli uz NVA, jo ja neuzraksta nesudzas tad viniem nekas nav un vini turpina krapt un apstradat citus nabaga letticigos.

U