www.sudzibas.lv SIA Hansa poultry catcher

SIA Hansa - poultry catcher

Nepinieties ar šo firmu! Biju pieteicies braukt uz ziemeļīriju strādāt par vistu ķērāju,samaksāju viņiem 130ls (skaidrā naudā,nekāda čeka nekā tamlīdzīga man neizdeva) bet sanāca tā ka nedabuju pietiekmi līdzekļus visam pārējam (>400ls) paziņoju par to ka nevarēšu braukt jo nav līdzekļu,un to ka gribu saņemt samaksātos 130ls atpakaļ,vai vismaz daļu no šīs summas,bet mani atšuva,pateica ka viņi man naudu neatdos.. Uzzināju to ka viņi nedrīkst iekasēt no manis naudu,jo viņiem maksā par cilvēku piesaistīšanu firma kas meklē darbiniekus.. Kaut viņi izputētu!

D

G13 12.11.2013

Nemīz, tevi liktenis nosargāja no šī darba. Viens paziņa stāstīja, ka tas ir viens no šausmīgākajiem darbiem pasaulē.

Z zara-tiki 15.11.2013

Un ko, tu taisies norakstiit tos 130 Ls? Vajag griezties pateretaju tiesibu aizsardzibas birojaa ar iesniegumu vai tamlidzigi, isti nemaku teikt, bet ir jabut kadam likumigam variantam.

K kaulins 17.11.2013

Sūdzi tiesā tos zagļus, jo viņi tev nozaga 130- ls.

Z zanne 18.11.2013

Domāju, ka ŠĪ firma ir ņe pervyi god zamužem attiecībā uz klientu izmantošanu, tāpēc ne epastā, ne sms nebūs liecību par to, ka samaksāji 130 Ls.
Tomēr izmantojot mūsdienu policijas rīcībā esošos resursus, visu var pierādīt, arī to, ka pie viņiem tava nauda, jautājums tikai par to, vai igra stoit svečeij. Vēl vari darīt zināmu faktu portālā draugiem.lv, lētām darbiekārtošanas firmām patīk tur klientus ķert, domāju, ka pat nemaksājot par reklāmas laukumu.

G Gizmo 10.01.2014

Ko var ņaudēt! Ja reiz samaksāji, bet pats nebiji spējīgs turpināt savas saistības, tad tā ir tikai un vienīgi tava vaina! Es pat nerunāju par kaut kādām darbā iekārtošanas firmām, bet vispārīgi. Gauduļu latviešu daba - prasa no otra, bet pats savas saistības negrib uzņemties! Ja es nopērku mēnešbiļeti, bet ar sabiedrisko transportu tajā mēnesī neesmu braucis, tad man jāprasa nauda atpakaļ? Ja esi tads lohs, ka skrēji uz tādu firmu, tad nu samierinies ar to, ka esi lohs!

D duramm 20.10.2014

a ja es nopeerku desu veikala, un vinju apeedu kaut arii ipasi man vina ka saka neiet pie duushas, bet pectam ka pedeejais lohs aizskrienu uz veikalu un sudzos ka desa bija needama un prasu piki savu atapakal-piemeram 0, 39 centus, tad, ko veikals ir vainiigs??? :D