Sia Hansa Lizings - Mahinacijas

Man ir nopietnas problema, un tadel velos sanemt kadu padomu!2008. gada mana "dzraudzenite" paludza panemt uz sevi kreditu par masinu!Par cik, finensialu problemu vinai nebija lai turpinatu talak par auto maksat, es piekritu uz mutisko vienosanos, ka kreditu vina maksas pate kalidz sim!Problema bija ta, ka vina gribeja lai mamma uzdavina vinai jaunu masinu! (Auto uz kuru parakstijos sakotneja kredit nemeja bija vinas mate!)Kreditu vina nevareja memt uz savu vardu, jo vinai nebija oficiala darba!Viss ir jau baigi forsi!Bet, burtiski pec 2men., vina pazuda ar visu masinu, dokumentiem un nomainija tel. Nr!Rokas dabut nebija iespejams!Zvanija no bankas, maksajumi netika maksati kops parakstisanas.Nu ir 2011. Gads, un pret mani ir uzzsakta kriminallieta, kura esmu atzita par aizdomas tuamo personu kura ir piesavinajusies bankas ipasumu!Mumsu liecibas policija nesakrit, jo vina visu noliedz!Pirmajas reizes pat neieradas uz nopratinasanu!Biju csdd, aizgaju uz arhivu un sanemu iesniegumu kopiju par auto nr mainu!Iesniegumu ir rakstijis man nezinama persona, lidz ar to, pielauju, ka "draudzenite" ir pardevusi masinu par skaidru naudu sai personai!Sak palikt bail par nakotni, par reputaciju un sagrautu kredit vesturi!Esmu izmisuma!Pelnu min. Algu, protams, ka advokatu nespeju noalgot pie sadam algam!Saku domat par pasnavibu, esmu nervoza, bet no otras puses esmu vel jauna lai aizietu muziba!Vai tiesam saja pasule nav taisnibas, un jasez cietuma par to, ko neesi izdarijis, tikai tapec, ka uzticejies "draugam" kurs tevi ir naturali uzmetis!?Ko darit nezinu!

U

E es 01.04.2011

Tev vajadzēja uzreiz iet uz policiju, kad saprati, ka šī pazudusi ar tavu auto un rakstīt iesniegumu par auto zādzību. Tad Tu nenonāktu šādā situācijā un vinīgā nebūtu tu, bet druška.
Tev vajag normālu advokātu.

S sigita 01.04.2011

Ja esi maznodrošinātā persona, tev ir iespēja izmantot valsts nodrošinātās bezmaksas juridiskās konsultācijas Juridiskās palīdzības administrācijā. http://www.jpa.gov.lv/lat/