Sia Hansa Lizings - Mahinacijas

Man ir nopietnas problema, un tadel velos sanemt kadu padomu!2008. gada mana "dzraudzenite" paludza panemt uz sevi kreditu par masinu!Par cik, finensialu problemu vinai nebija lai turpinatu talak par auto maksat, es piekritu uz mutisko vienosanos, ka kreditu vina maksas pate kalidz sim!Problema bija ta, ka vina gribeja lai mamma uzdavina vinai jaunu masinu! (Auto uz kuru parakstijos sakotneja kredit nemeja bija vinas mate!)Kreditu vina nevareja memt uz savu vardu, jo vinai nebija oficiala darba!Viss ir jau baigi forsi!Bet, burtiski pec 2men., vina pazuda ar visu masinu, dokumentiem un nomainija tel. Nr!Rokas dabut nebija iespejams!Zvanija no bankas, maksajumi netika maksati kops parakstisanas.Nu ir 2011. Gads, un pret mani ir uzzsakta kriminallieta, kura esmu atzita par aizdomas tuamo personu kura ir piesavinajusies bankas ipasumu!Mumsu liecibas policija nesakrit, jo vina visu noliedz!Pirmajas reizes pat neieradas uz nopratinasanu!Biju csdd, aizgaju uz arhivu un sanemu iesniegumu kopiju par auto nr mainu!Iesniegumu ir rakstijis man nezinama persona, lidz ar to, pielauju, ka "draudzenite" ir pardevusi masinu par skaidru naudu sai personai!Sak palikt bail par nakotni, par reputaciju un sagrautu kredit vesturi!Esmu izmisuma!Pelnu min. Algu, protams, ka advokatu nespeju noalgot pie sadam algam!Saku domat par pasnavibu, esmu nervoza, bet no otras puses esmu vel jauna lai aizietu muziba!Vai tiesam saja pasule nav taisnibas, un jasez cietuma par to, ko neesi izdarijis, tikai tapec, ka uzticejies "draugam" kurs tevi ir naturali uzmetis!?Ko darit nezinu!

U

č ČangalsPleška 29.03.2011

Ohrenetj! Nado ze bilo dodumatsja do takogo! Zalko mne tebja! No ti za svoju tupostj raspla4ivae6sja! Urok na vsju ziznj!

H Hrjusha 29.03.2011

ES nekad neesmu piekritusi būt par galvotāju kautkādos kredītos. Jā, dirsā, esi! Bet labāk aiziet pie kompetenta jurista un to lietu aprunāt.

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Njāāāā, skarbi! Pat nezinu, ko ieteikt! To "draudzenīti" vajadzētu drāst ar sūdainu mietu visos iespējamos caurumos un pozās, kamēr bez elpas paliek!

S sūdzības.lvJurists 29.03.2011

Es noteikti iesaku konsultēties ar juristu. Bet tā kā mašīna ir ņemta uz Jūsu vārda, tas ļoti apgrūtina procesu... Un tomēr pati saviem spēkiem jūs taisnību neatradīsiet.

S sūdzības.lvJurists 29.03.2011

p.s. un vēl ļoti iesaku atrast personu, kas iegādājusies šo mašīnu no draudzenes. Šī persona var būt liecinieks.

H Hugo 29.03.2011

ROKAS DABUT NEBIJA IESPEJAMS!
ZVANIJA NO BANKAS, MAKSAJUMI NETIKA MAKSATI KOPS PARAKSTISANAS.

Tad ir sadabūta viņa rokā jeb nav, kaut kā nevar saprast. Vienā rindkopā nevar atrast, otrajā jau visu noliedz. varbūt vispirms izdomā ko īsti pati gribi, vienkārši izklaidēties ar šo forumu, jeb tiešām nopietna lieta. pagaidām izklausās pēc izgudrojuma, pusaudzu br;īvdienas vārdu sakot.

č Čoms 29.03.2011

Mūsdienās viss ir iespējams, lieta tiešām štruntīga.Vienīgā iespēja meklēt rokā vainīgo un labticīgo mašīnas pircēju, un piespiest ar jebkurām metodēm atzīties rakstiski savā rīcībā.Tiešām, kur sūdzības autorei bija galva, kad ņēma to kredītu?

D dzesa 29.03.2011

SAVAS KLUDAS ATDZISTU, BET IR JAU PAR VELU KO MAINIT, LIGUMS PARAKSTITS UN AKMENS IR UZVELTS UZ PLECA!

NO KLUDAM MACAS!

PIEKRITU, JO TA TACU BIJA LABAKA DRAUDZENE-VAI TAD DRAUGS-DRAUGAM NEPALIDZ, NEUZTICAS?

ROKAAS ES VINU NEVAREJU DABUT, JO SLEPAAS, SATIKAMIES NU JAU TIKAI POLICIJA, KUR NU VINA ARI VISSU NOLIEDZ, KA VINA BUTU LIETOJUSI AUTO!

VINA SAKA POLICIJAI, KA PEC PARAKSTISANAS ESOT VISU ATDEVUSI MAN(DOKUMENTUS, ATSLEGAS) UN ESOT AIZBRAUKUSI!
TAS IR PILNIGS SVIESTS, JO TA NAV TAISNIBA!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Nu esli i policija ne mozet zdesj razobratsja, to plati! Ili turjma!

M mona 29.03.2011

kā viņa varēja pārdod mašīnu, kas ir līzingā?? Vajadzētu taču līzinga piekrišanu, nē?? Un lai saņemtu piekrišanu, aizņēmējam ir jāraksta līzingam iesniegums.. drusku dīvaini..

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Mjāāā, tik tiešām bik dīvaini!!! Kā varēja pārdot līzingā esošu auto??? Kautkas te nav tīrs, vai nu pats autors kautko ir noslēpis!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Mozet ona denjgami vzjala! S pontom na ma6inu! I denjgi toj v ruki prinesla! na mol, vgonjaj menja v dolgi!

D dzesa 29.03.2011

mana versija ir tada, ka vina vienkarsi atdeva tam dzekam auto bez nekadas parrakstisanas-tiru auto, preti sanemot naudu!
i vsjo!basta!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Dzesa, ti kredit denjgami brala?

C Cadbury 30.03.2011

un ko tad jūs gribējāt pajoliņi!!!???? protams labākais draugs būs lielākais iednaidnieks!!! protams ka no kļūdām mācās!!! protams ka bez jurista neiztikt!!! tas nav tik vienkārši kā izskatās!!! ir izeja visam!!! tā tu problēmu neatrisināsi nošaujoties... padomā labi!!!

L Loreena 30.03.2011

Nu i mahinatorsas, i viena laba, i otra taada pat:(mazgadiigaas IDIOTES!!!

C Cadbury 30.03.2011

mazgadīgiem neizsniedz kredītus))))) un nesauc citu savā vārdā))))

N Normunds 30.03.2011

Visvieglāk ir piečakarēt tieši draugus, jo viņi Jums uzticas. Savulaik piekritu būt par galvotāju studiju kredītam. Rezultātā SEB banka no mana konta slepus novilka ( nozaga) 260 Ls sešu gadu laikā. Pats, protams esmu vainīgs, jo īpaši neiedziļinājos pāris latu lielajos ikmēneša bankas atvilkumos. Iesaku visiem pārskatīt savus kontus.

č Čoms 30.03.2011

Pasaulē, kurā valda karalis Nauda, tieši draugi un radi ir tie, kuri spējīgi rīkoties viszemiskāk.Zinu gadījumu, kad brālis ielika māsu trakomājā, lai tiktu pie dīvokļa, kā arī, ka vecāki pārdod savus bērnus ārzemniekiem.

G Gatis 01.04.2011

Nu, par krimināllietu vari neuztraukties. Viņiem ir jāpierāda, ka tā bija tava ļaunprātība. Bet tu pa lielam vairāk esi cietušā lomā. Bet, nu jā, par autiņu jāmaksā būs. Vai arī jāpiesaka maksātnespēja, ja parāds virs 5000 latiem un tev ir zemi ienākumi.