www.sudzibas.lv sia GT AUTO ŅIRGĀJAS PAR DARBINIEKIEM

sia GT AUTO - ŅIRGĀJAS PAR DARBINIEKIEM

Uzņēmums kurā pret darbiniekiem izturas kā pret pēdējiem idiotiem, liek strādāt pat 90 stundas nedēļā, nedod pat brīvdienu lai atpūstos, algu izmaksā kā pagadās, citreiz vispār neizmaksā, darba apstākļi smagi neatbilstoši likumiskajām prasībām. Mašīnas vecas un bīstamas bieži lūzt. darba apjomi milzīgi. Gtauto ir firma kurai interesē tikai gūt labumu uz šoferu nezināšanu.

S sisis 08.10.2013

nu viss rakstitais ir balta patiesiba

S sisis 08.10.2013

nu tāds ir šāds kantoris, nemaksā naudu šoferiem divus mēne;sus, kurš partapis par gt transport logistik un tas nav viss jau tagad zem šīs izkartnes ir freja auto vaditājs ir ingai znots māris šis ir tas radinieku uzņemums kas večiem nemaksā naudu, varetu jau daudz ko rakstīt, grāmatu uzrakstīt par viņiem var uzrakstīt, nu mehaniķis ar ir slinks ka tik atrāk pa durvīm arā mašina, nu tas butu īsumā..