www.sudzibas.lv Sia Fizioterapijas Studija-Tore Fizioterapēts Kaspars Stabiņš

Sia Fizioterapijas Studija-Tore - Fizioterapēts Kaspars Stabiņš

Fizioterapēts Kaspars Stabiņš ononējā, veicot klientei muguras masāžu.

Es, vērsos ārstniecības iestādē TORE,līdzi ņemot savus izmeklējumu materiālus, lai atrisinātu savas veselības problēmas. Ārstniecības iestāde TORE man ir ļoti tuvu mājām, apskatīju arī mājaslapu www.fizioterapijasstudija.lv , kur bija norādīta informācija, ka esot paši labākie masieri Rīgā un visas ārstniecības personas esot īsti lietpratēji savās jomās.
Pirmo reizi uz TORI ierados 2015. gada 4. novembrī uz konsultāciju/tikšanos ar fizioterapeiti Dēziju Līcīti, kura mani izmeklēja un rekomendēja ārstniecības uzsākšanas sākumā veikt masāžu kursu pie pieredzējuša fizioterapeita Kaspara Stabiņa.
Pie Kaspara Stabiņa ārstnieciskās masāžas 1 stundas garumā veicu regulāri, lai ātrāk atveseļotos - pārsvarā 2x nedēļā, pārējie apmeklējumi notika Kaspara Stabiņa otrajā darba vietā – Studijā Sports Pluss, Rīgā, Blaumaņa ielā 5a.
Ārstniecisko masāžu masieris Kaspars Stabiņš man ir veicis 3 dažādos kabinetos. Divi kabineti no tiem ir fizioterapijas studijas TORE iestādē. Jau vairākkārt bija radušās aizdomas par Kaspara Stabiņa netiklajām darbībām ar viņa dzimumlocekli masāžas laikā-bieži masāžas laikā jutu, ka viņš veica daudz kustību ar vienu roku, un tajā pat mirklī es dzirdēju aizdomīgas skaņas, kas izpaudās kā ādas ritmiska berzēšana, vairākkārt arī aizdomīga šķita skaņa, kas iespējams bija bikšu gumijas jostas atsišanās pret masiera Kaspara Stabiņa ādu. Par tām neziņoju, jo guļot ar seju pret grīdu uz tradicionālās masiera kušetes mans redzes loks bija ierobežots un vizualizējoša apstiprinājuma manām aizdomām nebija, otra lieta – es tam atteicos ticēt, jo biju diezgan droša, ka diezin vai šāds sertificēts fizioterapeits būtu gatavs riskēt ar savu darba vietu, diplomu, karjeru, reputāciju neapvaldot savas netiklās vēlmes. Nostrādāja kauna faktors, jo šķita, ka man neviens neticēs. Kabinetā vienmēr bijām tikai mēs divi un viņš fiziski nekad nebija aizskāris kādu manu erogeno zonu, kā piemēram vagīnu vai krūšu galus. Krūšu muskuļus gan viņš katru reizi masēja, arī vēderu masēja.
Viss mainījās 15. Februārī, kad es ierados uz kārtējo ārstnieciskās masāžas pierakstu. Procedūru Kaspars Stabiņš tovakar man veica fizioterapijas Studijas TORE masāžas kabinetā, kurš atrodas gaiteņa galā, durvīs pa labi tā saucamais slinga terapijas kabinets.
Masāžu uzsākām kā parasti ar manu guļu uz vēdera. Es aizvēru acis un sākās ārstnieciskā masāža.
Kaspars vienmēr sāk masāžu ar mugurkaula sakārtošanu, tad plecu daļas masāža. Tad viņš uzliek siltu dvieli uz plecu daļas un sāk masēt muguras lejas daļu – krustu rajonu. Tajā masāžas etapā Kaspars atkal sāk mainīt rokas, bieži masējot ar vienu roku, atkal atkārtojās ādas berzēšanas skaņas, Kaspars pārvietojas no vienas masāžas galda puses lēnām uz otru un atpakaļ. Atverot acis, manā redzes lokā ir tikai viņa darba apavi, līdz Kaspars pārvietojas kušetes labajā pusē, kur pateicoties slinga kabineta gaišajam apgaismojumam es uz grīdas ēnas veidolā redzēju Kaspara Stabiņa labās rokas ritmisku kustēšanos – ēnā uz priekšu un atpakaļ. Aizdomīgās skaņas, masāžas kustības ar vienu roku un ēnā redzamā darbība kopā man šķita ļoti nepieņemamas, un es, nebrīdinot Kasparu, strauji cēlos kājās. Tas, ko es ieraudzīju pieceļoties kājās pa kreisi no kušetes,bija Kaspars, kurš stāv pa labi no kušetes ar nolaistām biksēm un Kaspara Stabiņa pilnībā atkailinātais dzimumloceklis erekcijas stāvoklī.
Stāvot vienās masāžas biksītēs un piesegusies ar dvieli, ko Kaspars bija pirms tam neilgi man uzsedzis uz plecu daļas,es izbīlī uzsāku ar viņu dialogu sakot : „Ko Jūs darāt?“. Uz ko Kaspars, stāvot ar savu pilnībā atkailināto dzimumlocekli, pieķerts savās netiklajās darbībās, atbildēja : „Gita, kas noticis?“ ignorējot faktu, ka es stāvu viņam pretī un ļoti labi redzu gan to, ka viņam ir atkailināts dzimumloceklis erekcijas stāvoklī, gan to, ka viņš cenšas piesegties ar savu T-kreklu, bet viņam tas neizdodas.
Es viņam atbildēju : „Es ļoti labi redzu, ko Jūs darāt!“, un strauji virzījos līdz turpat esošajam krēslam, uz kura bija novietotas mana apakšveļa un treniņtērps, ar kuru biju ieradusies. Paņēmusi rokās drēbes, es virzījos uz durvju pusi, kad Kaspars atkal mani uzrunāja ar teikumu: „Gita, nu piedodiet‚ ja man saniezējās!“. Uz šādu Kaspara Stabiņa paskaidrojumu, kas ir pilnīgi absurds pēc manis piedzīvotā un redzētā masāžas laikā, es nekavējoties pametu telpu, skaļi aizcērtot durvis. Ar basām kājām, vienās masāžas biksītēs, piesegusies ar dvieli un savām drēbēm rokās, es ļoti ātri nokļuvu līdz WC, kas man bija pirmā vieta, atstājot masāžas kabinetu, kur es varēju ieslēgties. Aptvērusi notiekošo, ātri uzvilktu treniņtērpu un lielā satraukumā izskrēju ārā no WC. Es nekavējoties uzvilku apavus un virsdrēbes un skrēju laukā no fizioterapijas studijas TORE, jo tas bija vienīgais, ko vēlējos tajā brīdī – pēc iespējas ātrāk pazust no vietas, kur fizioterapeits būdams ārstniecības persona, strādājošs reģistrētā medicīnas iestādē - pakalpojuma sniegšanas laikā ir veicis netiklas darbības pret savu klientu.
Tāpat nepieņemami man ir šķitis, ka Kasparam Stabiņam kabinetā bija novietots mobilais tālrunis- atstatīts stāvus pozīcijā, vērsts pret masāžas galdu, uz kura gulēju. Nevis guļošā pozīcijā, vai, kā vispār pieņemts strādājot apkalpojošajā sfērā, kur telpā atrodas atkailināti klienti/pacienti,tālrunis tur neatrodas vispār, jo tam jābūt atvilktnē vai darbinieku telpā.
Vēl aizdomīgas manipulācijas tika veiktas ar manām pēdām, pa kurām katru reizi tika saraustītām kustībām vīļāts kaut kas silts un mīksts. Nekad neredzēju, kas tas bija. Un, kādu reizi pavaicājot pēc masāžas Kasparam, kas tas bija, ko viņš tika izmantojis pēdu masāžai, viņš man atbildēja, ka tādu viņš veidojot..... Bet ar ko? Un kas tas ir? Vai priekšmets? Vai arī kāda darbība ar viņa ķermeņa daļu? Atbildi tā arī netiku saņēmusi. Tāpat arī masāžas telpā, kad pārģērbos pēc masāžas, es ne reizi netiku manījusi nevienu pēdu masāžas bumbiņu vai uzsildītu mīkstu masāžas elementu.

Lielāko ārstniecisko masāžu skaitu viņš man veica tieši Blaumaņa ielā 5A, pierunājot mani doties turp, jo tur nav tik sablīvēts pieraksts, viņam ir iespēja pievienot masāžai man vēl GUAM pretcelulīta krēmu un tur, esot arī ērtāka darba kušete, jo Vecrīgas kabinētā, kur viņš pieņem esot grūtāk masēt, jo kušetei neesot maināmi augstumi. Vēlos vērst arī uzmanību faktam, ka Blaumaņa ielas 5A masāžas kabinetā ir salīdzinoši tumšs apgaismojums, precīzāk pustumsa, un aizdomīgās ēnas uz grīdas nekādas nevarēju saskatīt, tikai dzirdēju skaņas.

Uzreiz pēc notikušā es nekavējoties vērsos pēc palīdzības Valsts policijā. Ir uzsākta lietas izmeklēšana.
Esmu arī informējusi, ar ierakstītu vēstuli, Latvijas Fizioterapijas Asociāciju, kā arī ar, informatīva rakstura vēstuli, otru fizioterapeita Kaspara Stabiņa darba vietu Blaumaņa ielā 5A.

Ja kādai/dam ir bijusi līdzīga pieredze masāžas laikā pie K.Stabiņa, lūdzu, atsaukties un ziņot: [slēpt]@inbox.lv

G

I Innuendo 21.02.2016

жуть какая!

L Lolita_Upcane 21.02.2016

Uzasno! A vsrug on i na detej tak delal?

M Malta 03.03.2016

Izsklausās safabricējums.
Mani arī masējis ir Kaspars, un esmu daudziem ieteicis viņu. Aizņemts -vismas 2 mēneši uz priekšu. Lielisks speciālists! Izskatīgs diezgan. Nevaru iedomāties, ka ir iespējams un nepieciešams rakstā minētais...
, tomēr ja niez, tad jāpakasa :))
IT

M Mau 09.03.2016

Ja tiek rakstīta sūdzība par konkrētu personu, tad nevajadzētu mest ēnu uz visu fizioterapijas studiju, par kuru kopumā neko sliktu pateikt nevaru

G G9 12.05.2016

Kaspars Stabiņš

J Janis Zilinskis 10.08.2017

Izskatās, ka sievietei Kaspars atteica, tāpēc arī šāds safabricējums! Tur pat prasās psihiatrs... IZCILS masieris!

G G9 12.08.2017

Nav viss safabricējums! Policijā tika uzrakstīts iesniegums... Lieta tika izmeklēta, Sia Fizioterapijas Studija-Tore bij atnākuši policisti un visi darbinieki tika nopratināti! Kādā jēga būtu kaut ko tādu safabricēt?

J Janis Zilinskis 13.08.2017

Tas , ka kaut kur ierodas policisti, lai noskaidrotu lietas apstākļus, nenozīmē, ka tas ir arī noticis! To jebkurā gadījumā nevar pierādīt! Vārds pret vārdu! Taču, nepieskaitāmību gan var mēģināt pierādīt!

M MartaBNA 02.04.2019

Līdzīgs stāsts par pēdām. Diemžēl. Gāju pie šī masiera pēc citu ieteikumiem, bet pēc piedzīvotā izlēmu pameklēt atsauksmes un "uzdūros" šai atsauksmei. Tās nebija rokas, ar ko tika masētas pēdas. Vēl jo projām sliecos neticēt, bet otrreiz es tur neatgriezīšos. Man tika sveikta kāju sporta masāža, t.sk.arī pēdas. Un tie pieskārieni, kas mijās ar sajūtu, ka pirksti pieskaras pēdām, bija ļoti jocīgi, lai neteiktu atkal. Man šķiet, ka autore nav sūdzību safabricējusi.

I izcili 08.11.2019

Eju jau gadiem pie šī masiera, kā arī zinu vairākus citus viņa klientus.
Ir daudz palīdzējis, noteikti neticiet rakstītajam.
Iesaku kā izcilu speciālistu!

L Lauva123 14.09.2021

Arī domāju, ka Kaspars Stabiņš ir lielisks speciālists, līdz brīdim, kad sapratu, ka manām pēdām pieskaras ar viņa dzimumlocekli.

I IneseCa 24.01.2022

Lasu un esmu šokā, jo piedzīvoju ļoti līdzīgu situāciju 2008.gadā, ejot pie K.Stabiņa. Tas pats - masāžas kustības, tieši tās pašas sajūtas. Man jau šķita, ka man izliekas, bet tad arī es pēc masāžas ģērbjoties ieraudzīju atstutēto telefonu, kas filmēja! Es no šoka vienkārši aizbēgu no turienes un vairs neatgriezos. Man bija 22 gadi un no dzīves vēl neko nesapratu, nesapratu, ko darīt šādā situācijā. K.Stabiņu ar tagadējo saprātu būtu iesūdzējusi tiesā ar visu iestādi. Toreiz viņš strādāja fitnesa studijā Mežciemā.

L liepa33 22.08.2022

Es ticu aprakstītajam. Diemžēl esmu bijusi ļoti līdzīgā situācijā gan citā - masāžas salonā "Samana". Arī es 1) nespēju noticēt notiekošajam, jo nākam taču pēc veselības un absolūti uzticamies speciālistam, 2)ilgi domāju, vai un kam to stāstīt, 3)kad satikos ar salona direktori, viņa kategoriski atteicās man ticēt (jo tikai labas atsauksmes par konkrēto masieri esot). Vēl vairāk - apvainoja mani par neslavas celšanu salonam...Bēdīgākais, ka šādus rupjus pārkāpumus praktiski nav iespējams pierādīt (lai sevi aizstāvētu, pierādījumi ir jāsavāc mums pašām :(), ja vien neveic mērķtiecīgu izmeklēšanu ar slepenajām kamerām utml. Bet, kad parādās kaut mazākās aizdomas par iespējamu izmeklēšanu, šie nolaisto bikšu varoņi stipri pieraujas. Gan tikai uz laiku. Es varu tikai aicināt neklusēt un runāt par šādiem gadījumiem. To ir kārtu kārtām vairāk, nekā mēs spējam iedomāties. :(