AtrisinātaSIA ESTRA - KRAPNIECIBA

Salons ESTRA zem sia Veleva Studio nodarbojas ar naudas mazgasanu un krapniecibu . Uz pirma acu skatiena parasta frizetava , bet ta nav taisniba . Tiek slegti fiktivi ligumi celtniecibas joma , skaitita nauda par neeksistejosiem darbiem .
Stas cilvekiem ka Italija ir biznes , buvejot majas rada focenes , bet reali tas nav vina ipasums . Ta vins megina ielist uzticiba lai izkraptu naudu un uzticibu . Vel vins var stastit par Kazino biznesu ka ir saistits , tas viss ir murgs un meli . Vins ir pliks un nabags . Krapj celtniekus uz sikam naudam un cel maju uz citu bedam . Pievienoju vina un vina draudzina foto .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta mti777 06.01.2016

D Dobrozhelatelj 01.09.2016

Lūdzu atstājiet savu telefona numuru vai uzrakstiet man vēstuli uz e-mailu [slēpt]@inbox.lv
jo pret viņam ir uzsākts kriminālprocess par Krāpšanu !!!!!