www.sudzibas.lv SIA EIROPASAUTO, Oskars Eglītis Krāpšana, negodīgs pārdevējs

SIA EIROPASAUTO, Oskars Eglītis - Krāpšana, negodīgs pārdevējs

Oskars Eglītis 27821313 - nopārdeva auto ar beigtu ātrumkārbu. Teicu, ka meklēju mašīnu,kas būs paredzēta bērnu vadāšanai ikdienā. Par cik mašīnu vajadzēja steidzami, un, es, kā sieviete, neko no tehniskās daļas nesaprotu, tad pārbaudīt auto izvēlējos servisā. Noskatīto auto uz pārbaudi veda pats Oskars. Serviss savu pakalpojumu arī neveica pilnīgi - tehniski pārbaudīja, bet neizbrauca. Nezinu, varbūt iepriekš vienojās ar pārdevēju.
Tad nu pirmajā braucienā uz šosejas atklājās, ka mašīnas kārba nepārslēdz ātrumus. Nodevu mašīnu pārbaudei gan Ķekavas ātrumkārbu servisā, gan Rīgā. Protams, darbinieki pajautāja, kā es vispār to neesot pamanījusi, bet nu jā.. Abos vienāda diagnoze - kārbai nepieciešama pilnīga restaurācija uz 1800eur. pārbaudē secināja, ka kārbai eļļa lieta svaiga un daudz. Nepratīšu gan te precīzāk tehnisko daļu aprakstīt.
Vēršoties pie pārdevēja, lai rastu kādu kompromisu, protams, tika ieslēgts "muļķis", ka mašīnai esot viss kārtībā. Cerot uz Oskara godprātību, lūdzu,lai vismaz 500 eur kompensē, par ko viņš tikai pasmējās.
Tad nu, Oskar, novēlu tev,lai labi ripo!
Sludinājumos norādīti 2 telefoni.
+371 27821313 un +371 22470333

SIA EIROPASAUTO

Papildināts ess 21.05.2018

EiroAuto

E

д Джонни 23.05.2018

Дамочка, вам ещё с тормозами повезло... Вы купили убитый дизель с адским пробегом. Как обычно, если покупаете машину за такие деньги, то приготовьтесь еще пару тысяч сверху накинуть на всякие реставрации. Но в итоге она может быть, у вас еще столько же поездит.