SIA "Easy Solution", iServiss.lv - mobilā telefona remonts

Meklēju kur salabot savu Nokia. Apzvanīju dažus kantorus. Izvēlējos šo, jo majas lapa izskatījās sakarīga, atrašanās vieta bija centrā un remonta cena tika nosaukta pieņemama (tādu vēl vienā kantorī nosauca) Pa tālruni teica būs 40 Ls.

Kad nodevu telefonu arī teica ka būs 40ls

Kad atnācu telefonam pakaļ teica 40+22% PVN, līdz ar to jau ir 48.80

Nez kāpēc nevienā teikumā iepriekš neteica, ka cena ir bez PVN, šķiet, ka likums nosaka, ka visas cenas jānorāda ar PVN.

R

E e 14.04.2011

Neņemos spriest par konkrēto gadījumu, bet bieži ir problēma tajā, ka kients pat nedzird to maģisko PLUS PVN. Tāpēc rodas tādi starpgadījumi!

X xxx 07.11.2011

potomu 4to PVN oni ne platat, esli nado probjut ckek a tak im vsjo ravno..

S saulitea 11.05.2012

Tam rabotaet chelovek alek zabelskii . obmanshik i ochenj neporjadichnii chelovek!!! osteregaitesj ego! eta firma iserviss i ihelp --- odna sharazhkina kontora!!! pokupajut vse detali kitaiskie, na EBAY I PRODAJUT VTRIDOROGO !!! i k tomu zhe, ne imejut ni spec.obrazovanija, ni dazhe elementarnih kursov!!! nadutii avantjurist, pitajusiisja zarabotatj denjgi na neznajushih i doverchivih ljudjah!!!

Z Zakir 30.05.2012

eeee a po tvoemu oni cheeee blagotvaritelnostju zanimatsa dolzni eeee