www.sudzibas.lv Sia DT Mobile Klienta apmānīšana

Sia DT Mobile - Klienta apmānīšana

Sākot ar 15.07.2009.g. sia DT MOBILE nevar atrisināt telefona SAMSUNG J 600 apmaiņu kā to paši paredzējuši atsūtot klientam slēdzienu.Neatzīst līguma darbības laiku un vēlas lai klients vienpusēji lauž līgumu un samaksā līgumsodu un pēc tam izsniegšot analogu telefonu ar nosacījumu ka jaāslēdz jauns līgums uz 24 mēnešiem.Pie tam DT MOBILE prettiesiski atsavinājis klientam telefonu un vietā nekas nav izsniegts(telefons ar naudas iemaksas brīdi-klienta īpašums ar garantiju uz trīs gadiem)un tādejādi Abonents nevar saņemt trīspusēji noslēgtajā līgumā paredzētos LMT pakalpojumus!
Patērētāju tiesību aizsardzības centram iesniegti divi klienta iesniegumi un pie pilnīgi skaidra jautājuma ir saņemta atbilde ka prasības izskatīšana var notikt max.četru mēnešu garumā jo izskatīšot materiālus.
Esmu saņēmis jurista skaidrojumu un liekas ka materiāli būs jaiesniedz tiesā ar divām prasībām:
1.pret sia DT MOBILE(PAR TRĪSPUSĒJI NOSLĒGTĀ LĪGUMA NEPILDI)
2.pret ekonomikas ministriju kuras paļautībā ir PTAC(PAR IZVAIRĪŠANOS NO SAVLAICĪGAS ATBILDES SNIEGŠANAS PATĒRĒTĀJAM)
Atgādinu ka abas iestādes atrodas Rīgā un vienam pie otra ir iespējams nokļūt 20 minūšu laikā.
Zināšanai:
viena iestāde saucas>>>sia DT MOBILE bet otra saucas PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS
Liekas ka PTAC lobē šo sia

V

S sa$a 02.09.2009

Un tas notiek mūsu valstī.Te darbs ekonomikas ministram jo jautājums ir pilnīgi skaidrs un nav tādu apstākļu kuri var attaisnot DT MOBILE jo analogus telefonus viņi piedāvā.Klasiska blēdība.Interesanti kas nodos Kampara kungam materiālus lai var atbrīvot PTAC darboni kurš nodarbojas ar atbildēšanu prasību iesniedzējam un acīmredzot DT MOBILE lobēšanu.Vai te nav darbs KNAB.

A Aleksandrs 02.09.2009

latvju mahinatori

K kims 03.09.2009

Neko nepanāksiet jo visi ir uz vienu roku un viņus interesē tikai nauda kuru Jūs nedodat bet gaidat taisnību kuru Jums pasniegs ietērptu likuma pantos kuros pat jurists nomaldīsies.Nav jau pirmā reize kad neko nevar panākt

D druvis 03.09.2009

Vai ir iespējams ka patērētāju kāds aizstāvēs?Sūdziet tiesā un taisnīb a būs Jūsu jo arī mēs izplatām mobilos un standarta līgumi ir nepilnīgi un vienpusēji vērsti.Līdz šim visi ir guvuši uzvaru un pietiks ja sūdzību atdosiet Prokuratūrai jo tā nepieļauj acīmredzamus likumpārkāpumus

P pols 27.09.2009

Kolosāls materiāls lai ekon0mikas ministrs atbrīvotu no darba PTAC amatpersonas kuras atbalsta patērētāju apkrāpšanu un atklāti lobē LMT partneri sia DT MOBILE