www.sudzibas.lv Sia DT Mobile Bojāta prece - nesniedz garantijas remontu

Sia DT Mobile - Bojāta prece - nesniedz garantijas remontu

Šī gada 09.jūnijā SIA DT Mobile veikalā ( T/C „Domina”) iegādājos Apple iPhone 4 16GB Black, kura kopējā vērtība ir 489.00 Ls.
Pāris dienas pēc tālruņa iegādes tam parādījās skaņas traucējumi telefona sarunas laikā. Savukārt 9 dienas (!!!) pēc tālruņa iegādes tālrunim pārstāja strādāt viens no skaļruņiem (neskan zvana signāls).
Griezos pie SIA „DT Mobile” ar pieprasījumu mainīt šo tālruni pret jaunu taču pēc 10 dienām saņēmu atbildi, ka pārbaudes laikā konstatēts, ka tālrunis esot pakļauts mitruma iedarbībai un ka garantijas remonts vai maiņa netikšot veikta.
Tālruni lietoju atbilstoši instrukcijai un nelietoju to apstākļos, kas pakļautu tālruni mitruma iedarbībai. Tāpēc uzskatu, ka minētais defekts nav radies manas vainas dēļ un prece ir līguma noteikumiem neatbilstoša. Uzskatu, ka tālrunim minētais defekts varēja rasties, ražotājam vai tirgotājam to uzglabājot vai transportējot neatbilstošos apstākļos.
Pēc šī konkrētā gadījuma, kā arī dzirdot citas atsauksmes par SIA "DT Mobile", nākas spriest, ka uzņēmums nav gatavs uzņemties atbildību par "brāķētām" precēm. Patiesi neiesaku iegāties preces SIA DT Mobile veikalos.

J JānisVīksna 28.07.2011

Ir taču pircēju aizsardzības kantoris!

P Poga 28.07.2011

Man ar bija tāds gadījums senos laikos Nokia3310, maksāju pati par remontu.Arī telefonam bija sākusies tā saucamā- korezija, ilgi skaidroju ka strādāju ofisā, telefons atradās patstavīgi uz galda vai izejot no kabineta rokās...bet tukša kladzināšana bija no manas puses

A aivars 28.07.2011

Eh šie visi telefoni ir ievesti ni ķīnas un pārdod kā orģīnālus, varu pastāstīt par apple telefonu kurš latvijas tirgū pakaļdarinājums maksā 45 LVL un pat īsti nevarpateikt ka tas ir viltojus...tad padomājiet vai firmas negrib;etu nopelīt...pārdodot par 489 lvl ja iegādāties var tieši identiskus tādus pašus par 45 lvl...

U Ubaguzeme 28.07.2011

Tas taču sen zināms, ka Latvija ir visas pasaules izgāztuve, kur visi, kam nav slinkums, savus nelikvīdus var iztirgot par pasakainu cenu, sākot no apšaubāmiem pārtikas produktiem, beidzot ar dzīvībai bīstamām elektroprecēm.

J Jajajaja 28.07.2011

Lasot šķiet ka tieši šajā mājas lapā pulcējas visi Latvijas pusmuļķi.

E ezerzeme 28.07.2011

DT mobile noteikti nes aparātus uz servisu kas tur mūkusalas ielā, TSC vai mosers vai kas tml. Cik man nācies dzirdēt, tad tas serviss visnotaļ bieži atsaka garantijas dēļ mitruma. Jājautā, kādas tad ir garantijas, ka veikalieki paši telefonu uzglabājuši pietiekami sausās telpās pirms pārdošanas!
Tiešām stulbi ar iPhone - remonts faktiski nav iespējams, drīzāk jaunu telefonu jāpērk! Un tas tikai 9 dienas pēc iegāde pa 500 latiem!
Tas kas te saka ka viltojumi pa 45 latiem ir identiski oriģinālam, tas ir negudrs, un nav ne reizi originālu rokā turējis un lietojis!

M madara 30.07.2011

Man arī tēvs uz Ziemassvētkiem uzdāvināja Viedtelefonu HTC DESIRE, kurš tika nopirkts DT Mobile veikalā Valmierā, Rīgas ielā 4, par ko sākumā biju ļoti priecīga.
Pagājuši 7.mēneši.Telefons sāka gļukot, aiznesu uz veikalu, tas aizsūtīja uz servisa centru, kas atrodās Rīgā, Mūkusalas ielā.

Pēc 1, 5 nedēļas bija zvans, ka atsaka garantijas remontu dēļ itkā telefona mitruma-korozijas. Vēl varēja samaksāt 100 ls, tad telefonu varētu sataisīt :)) Tad jājautā, cik tad tas telefons nemaksās?

Galvenais, ka šis SIA DT MOBILE tirgotājs neuzņemas nekādu atbildību par savu iepirkto un notirgoto preci, vainīgs jau ir tikai patērētājs, kurš par dārgu naudu nopērkot telefonu, tīši to sabojās -TAS IR VIŅU KOMENTĀRS :))

T ToMadara 30.07.2011

Kāda valsts, tādas arī preces un apkalpošana, viss ir pakārtots, lai no pircēja izspiestu pēdējo santīmu.

F feja 15.09.2011

Man arī ir identiska situācija, bet vēlos panākt savu taisnību principa pēc, jo zinu ka mans mobilais telefons netika pakļauts nekādiem mitrumu ietekmejošiem faktoriem. Tagad gatavošu prasības pieteikumu par neatkarīgo ekspertu piesaistīšanu, jo tas nav normāli, ka minētais Mukusalas serviss, kā savuatrunu norāda mistisku koroziju uz plates.

L Laila 10.10.2011

Kā var teikt- Uzskatu, ka tālrunim minētais defekts varēja rasties, ražotājam vai tirgotājam to uzglabājot vai transportējot neatbilstošos apstākļos.
Pilnigas mulkibas, kad pirki telefonu vaitad tas bija iepakot kartona kaste(mitrā) vai? :)
cik man zinams visi iphone ir iepakoti glīti kastīte, turklat, kastīte ir apvilkta ar aizsargplevi :) tad, kas tas par kosmisku mitrumu, kas tur var ieklut...:)

N nomalas 28.10.2011

dīvaini. vai tiešām var būt tā, ka kāds iprone (imac, i-davatever) kādriezt omēr sabojājas??? neticas. pēc tā, kas dzirdēts mac prezentācijās un lietotaju atsauksmēs - apple - bezokaznaja vešč ;)