SIA Diness group - nemaksā naudu

SIA Diness, group sniedz tīrīšanas pakalpojumus Lattelecom visā Latvijas teritorijā.Strādāju par apkopēju Smiltenes .Strādāju daudz gadus . Ir mainījušās dažādas tīrīšanas pakalpojumu sniedzošas firmas, bet ar tādiem ''darboņiem'' sastopos pirmo reizi.Jautājums viens . Ko domā Lattelekoma vadība un par ko viņi maksā tiem naudu.Algu neesmu saņēmusi par 3 mēnešiem. Sazvanīt Diānu nevar ,jo neceļ klausuli. Šādi uzņēmēji , dara kaunu visiem , jo pēc visa , kas notiek , grūti kādam būs ticēt.

Komentāri (4)

P persona2015 21.03.2015

haha tā Diāna ir tāda kuce viņu vajag uz mieta uzsēdināt, tā kuņa ir parādā firmai VAIRĀKUS TŪKSTOŠUS Euro un nemaz i netaisās tos samaksāt,
Ir daudz info par viņu no citām firmām, kurām viņa nesamaksā par pakalpojumu - pat nabaga kurjeram 2 euro nav samaksājusi .
Šī daune ir jau pasēdējusi ķurmī par finanšu noziegumiem, viņai pašai ir liegta uzņēmējdarbība LV teritorijā, tādēļ arī šī firma ir uz viņas meitas vārda Sintija Venskusa.

NEKĀDĀ GADIJUMĀ NESASIENATIES AR VIŅU, NESTRĀDĀJAT PIE VIŅAS, JO VIŅA NEMAKSĀS UN VIENMĒR BŪS ATTAISNOJUMI, LAI NEIZMAKSĀTU NAUDU, MISTISKU DOKUMENTU PIEPRASĪŠANA UTT .

TIKAI UN VIENĪGI POLICIJĀ VIŅU !!!

VAJAG IETUPINĀT, LAI PAR VIENU KROPLI MAZĀK UZ ŠĪS PASAULES ! !!!

Jāatvainojās par rupjajiem izteikumiem, bet šos vārdus viņa tiešām ir pelnijusi, un ne tikai .

O Olga Žurovska 23.03.2015

Par šo firmu un Diānu pašu iesaku visiem cietušajiem ziņot Darba inspekcijai.Bet pirms tam aizsūtīt uz firmu neizmaksātās algas pieprasījuma vēstuli /ierakstītu/ un ja nedēļas laikā nauda netiks samaksāta, tad vēstules kopiju, darba līguma kopiju, kā arī bankas izdruku /kur var redzēt, par kādu periodu nauda ir saņemta /, sūtam uz darba inspekciju.
Es pati tā arī rīkošos.
Vārdiski šie cilvēki nesaprot.
Veiksmi!

S saulite999 24.03.2015

Jā viņa tiešām nemaksā ne algas ne nodokļus. Un pat sniektiem pakalpojumiem, piemeram par miskastes izvešanu.. ejiet rakstiet darba inspekcijai par to ka viņa nemaksā algas un nodokļus. Piievienoju bildi ka izkatas ja nesamaksa pa pakalpojumiem. Ventspili.

P persona2015 24.03.2015

macbeton- Tu prātā izjātais cilvēk, pat nenojaut kāda krople ir šī Diāna ! Drīz policija sāks ņemt pie dirsas i meitu i pašu diančiku !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes