www.sudzibas.lv SIA Dēli Nepieņēma naudu!

SIA Dēli - Nepieņēma naudu!

Labvakar! Laimīgu Jauno gadu!
Jauko noskaņojumu gaidot jauno gadu man sabojāja pārdevēja SIA Dēli kafejnīcā, Brīvības gatvē, kad svētku galdam gribēju iegādāties nieka 6 gab. pīrādziņus, kas izmaksāja 1,20 Ls, pārdevejai iedevu skaidru naudu, jo ar karti šinī kagfejnīcā nevar norēķināties, bet izrādās, ka arī skaidru naudu nepieņem! Pārdevēja ironiskā toni paskatās uz šķīvīti, kur ES saskaitīju naudiņu, saka, ka tā nav nauda, lai ejot uz banku. Ak tavu laimi, bet ir 31.12.13 un banka ir aizvērta! Nu jā, lai skaidrāk saprastu par ko pārdevēja nebija sajūsmā - Maka bija tikai 60 santīmi 1 un 2 santīmu monētās, pārējais 10 un 5 santīmu monētas. Tā nu barga pārdevēja mani izdzina laukā no kafejnīcas, sakot ka tādu naudu viņa nepieņem! Bēdīgi, ka pēdējā gada dienā jātērē enerģija, lai cīnītos pat savu taisnību un attieksmi, kāret cilvēku, nevis zvēru!

P

Likumsargs 31.12.2013

Starp citu, par šādu gadījumu vajag informēt PTAC, jo nevienam nav tiesības nepieņemt likumisku maksāšanas līdzekli, neatkarīgi kādās monētās vai banknotēs tā tiek dota!
pārdevēja vienkārši negrib sevi apgrūtināt ar skaitīšanu, lūk arī visa problēma!

K Kristy 31.12.2013

nu, vakar noskaidrojām, ka pēc likuma pārdevējam nav pienākums pieņemt vienā pirkumā vairāk, kā 50 monētas - tā nu tas ir! Var jau, protams, dalīt pa vairākiem pirkumiem, ja nu galīgi kauna nav.. Gada beigās laikam visi savas krājkasītes sasituši.

T Tricikls 31.12.2013

Nu ble cik tev lepns svētku galds