SIA "Daugavpils siltumtikli" - Cilvēku muļķošana

Man jau apnika katru mēnesi skatīties uz siltumtīklu rēķiniem! Viņa jau pavisam apstulba. Cik var paaugstināt pakalpojuma maksu?! Katru mēnesi jaunie izgudrojumi. To viņi jaunas iekārtas uzstādīja, to viņiem uz gāzi cenu paagstināja. Izdomas visu, lai tikai naudinas saņemtu, pēc tam galvenais pa Dautkomu visiem Daugavpils "debiliem" parādīt un pateikt uz kurieni viņi mūsu naudiņas liek un var gulēt mierīgi, jo visi cilvēki cenšas ticēt vadībai. Bet nabagi cilveki, pensionāri, bezdarbnieki un jaunatne - dzīvojiet kā gribiet. No kurienes naudas ņemt?! Ko darīt?!!! Gan Daugavpils dome, gan Siltumtīkli nedoma par cilvēku labklajību. Riebums man gan no Latvijas vadības, gan no Daugavpils domes, gan no visiem monopolistiem.Drīz Daugavpilī nebūs neviena normāla cilvēka un man liekas pirmais kas saņems pa pur... būs dome un siltumtīkli.

D Dace 14.08.2009

viņiem ir tikai jāizvelk pēdējie santīmi no cilvēkiem...tad viņi būs laimiīgi...viņi nospļaujas uz tiem, kas nevar apmaksāt rēķinus

L Lafftalambey 05.02.2014

Identiski, reizēm nezini kur naudu ņemt pienu nopirkt..kad redzu rēķinus- slikti paliek..mazu bērnu jābaro, jāapģērbj, bet tas nav reāli ar tādiem rēķiniem, ik reizi man jāatsaka sevi kaut ko nopirkt, jo zinu, ka drīz atnāks rēķins par siltumu..kura nemaz dzīvoklī nesajūtu