www.sudzibas.lv Sia Dāna Algu nemaksāšana

Sia Dāna - Algu nemaksāšana

Labdien.
Informācija par Sia Dāna. Firma sūta komandējumos uz Zviedriju. Neizmaksā algas un gala aprēķinus. Firmas īpašnieks Mareks Jankovskis sākumā izvairās no tikšanās un visa izrunāšanas, tikai, kad jau jābrauc, ostā iemet līgumu parakstīt. Firma ar instrumentiem nenodrošina, liek pašiem pirkt uz nomaksu, protams, sākumā jau par to nestāsta. ID06 kartes priekš Zviedrijas objektiem neizgatavo laikā, respektīvi, ja firma saņem sodu, par to, ka darbinieki objektā atrodas bez ID06 kartēm, tad to soda naudas summu atvelk no darbiniekiem, kaut gan ir firmas vaina. Gala aprēķinus neizmaksā. Dotajā brīdī jau darba inspekcijā ir 5 iesniegumi no apkrāptiem cilvēkiem. Kas raksturīgi, tur strādājošie cilvēki jaunpienācējiem stāsta, cik viss ir skaisti un labi, bet patiesībā, tās ir muļķības. Tā kā, ja ir vēlēšanās pabojāt nervus, laipni lūgti SIA DĀNA. Juridiskā adrese Lauku iela 3C, Lielvārde. Birojs Juglā.

K

Ka jums viss beidzas?