Sia Conventus Inkaso - Apkalpošana

Šī uzņēmuma darbiniece, riebīga sieviete, riebīga attieksme.
Šo dzīvokli saņemu mantojumā, par 2 gadiem nesaņemu ne vienas vēstules. Tagad pēkšņi atsūta un dod 21 dienu samaksāt parādu no apsaimniekotajā kurš jau šo īpašumu pat neapkalpo, piezvanīju uzreiz, domāju sarunāt atmaksas grafiku bet šī kroplene runāja ar mani tākā es no viņas to naudu nozagu. Nu ko var teikt? Ellē jums būs speciāla vieta.. Pašā lejā, jo normāls cilvēks neies strādāt tādā kantorā.

Saivii 22.10.2019

"samaksāt parādu no apsaimniekotajā kurš jau šo īpašumu pat neapkalpo" - tad kaada velna peec jums jaamaksaa kaadam,kuram ar apsaimniekoshanu nedkaada sakara nav? Lai vinja iet rataa

O Otis 22.10.2019

Vai nu te kāds līdz galam kaut ko neizstāsta vai arī to kādu kāds grib normāli apčakarēt uz seniem, pat pašam pakalpojumu sniedzējam aizmirstiem pāris eiro ''parādiem''.
Agrāk tāda populāra naudas slaukšanas padarīšana bija. Tiek pie dzīvokļa, bet tad sāk nākt piedzinēju skrebelējumi par parādiem, kuri pat neattiecās uz patreizējo īpašnieku.

Saivii 22.10.2019

Tieshi manas domas...

D Direktore 25.10.2019

Sia Conventus Inkaso - Apkalpošana - ***** *********
****** *******, šī uzņēmuma darbiniece, riebīga sieviete, riebīga attieksme”.
“….šī kroplene runāja ar mani tākā es no viņas to naudu nozagu…”
“Ellē jums būs speciāla vieta..pašā lejā..”
Parakstāmies zem katra vārda. Ja šī “sieviete” (grūti tā viņu nosaukt) būtu lietpratīga, inteliģenta strādniece, būtu vairāk rezultāta un daudzi ilggadīgie parādi būtu apmaksāti! Viņa neiet uz kontaktiem, nedzird cilvēku runājot ar viņu pa telefonu, neveic biznesa dialogu - viņa dzird tikai sevi un pazemo cilvēkus! Pēc sarunas ar viņu negribas neko maksāt, velme lai viņai ilgāk stāvētu nepabeigtas lietas!
Uzņēmuma vadītāji un īpašnieki, Jūs redzat un saprotat, kāds ir jūsu darbinieks? Pievērsiet uzmanību jūsu uzņēmuma sejai, kuru tik cūcīgi pārstāv !
Lai par Jūsu uzņēmumu nerakstītu: “…..normāls cilvēks neies strādāt tādā kantorā”.
, vai tev pašai nav bail? Par visu dzīvē ir jāmaksā.

Подписываюсь под каждым сказанным словом! Если бы эта "женщина" (трудно её так назвать) была деловым, интеллигентным работником, толку было бы больше и многие многолетние долги давно были бы оплачены! Она не идёт на контакт, не слышит говорящего с ней по телефону, не ведёт деловой диалог - она слышит только себя и унижает людей! После разговора с ней хочется ничего не делать и не платить, чтобы у неё повисела тухлая претензия!
Руководители и собственники компании, Вы видите и понимаете какой у вас работает работник? Обратите внимание на лицо вашей компании, которую таким хамским образом представляет!
*****, тебе самой не страшно? За всё в жизни надо платить!