www.sudzibas.lv SIA CDR Slēpts pakalpojuma, abonēšanas līgums

SIA CDR - Slēpts pakalpojuma, abonēšanas līgums

SIA CDR aiz reklāmām, kas izlec brīdī, kad vajag saņemt kādu bezmaksas pakalpojumu, ir jāievada savs tel. nr, pēc kā atnāk sms kods, to ievadot, paraksta viņu pakalpojumu abonēšanas līgumu, kad telefona rēķinā ik mēnesi parādās papildus summas, vismaz 5-10€ lielumā. Ja manai mammai šāds nebūtu gadījies, visticamāk pin kodu ievadītu. Mammas gadījumā reklāma izleca, meklējot lētākus elektrības nodrošinātājus. Man reklāma parādījās, lai es varētu no failiem.lv lejupielādēt mapi.

Līdz ar to nerodas šaubas, ka reklāmas izlec tieši krāpniecības nolūkos.

Ja vēl kādam ir gadījusies šāda pieredze, lūdzu par to informēt šeit komentāros, norādot veidu, kā krāpniecība izpaudās.

T

R RunčaĶepa 06.01.2023

Bet tur taču viss ir rakstīts, ka tas ir maksas pakalpojums un ta tālāk.
Varētu izlasīt, starp citu.

T TE2005 06.01.2023

Jā, tur ir rakstīts, bet noformējums ir tāds, ka lejupielādējot failu no failiem.lv, nākošajā solī parādās logs, kur jāievada tel. nr., pēc kā uzreiz atnāk sms ar pin kodu, kuru kāpēc gan neievadītu, ja tas nepieciešams faila ielādēšanai no failiem.lv. Patiesībā tā ir tikai reklāma kādam pakalpojumam, kurš nemaz nav vajadzīgs, bet tiek uzspiests ar viltu. Jūs droši vien arī ievadiet savus bankas datus, kad jums to palūdz, lai izņemtu neesošu paciņu vai tamlīdzīgi. Šis gadījums ir tieši tāds pats.

S Samanta D. 06.01.2023

Nu tāpēc vajag skatīties, es nekad neveru vaļā,jo maksas ir. Pat ja arī pie failiem
lec, uzreiz meklēju citu saitu. Jums nešķiet aizdomīgi,ka prasa telefona nr.? Tur uzreiz var pateikt,ka labāk nevadīt. Jāskatās pašiem.

S Samanta D. 06.01.2023

Turklāt ir tāds pats prikols ar viltus ziedojumiem,kur prasa kaut ko ievadīt. Mūsdienās ar šo jābūt uzmanīgiem. Būtībā šadus piedavajumus var uzskatit ari par vīrusu,ko datoram vajadzetu automātiski bloķēt.

S Samanta D. 06.01.2023

Atceliet! Un vairs naudu nenoņems. Šķiet,ka varēja atcelt.

T TE2005 06.01.2023

Manai mammai bloķēja un tāpat pēc diviem mēnešiem uz šī uzķērās, apskatot elektrības pakalpojuma sniedzējus. Tur jau tā problēma, ka pirmajā solī tikai jāievada tel nr. Nekādi brīdinājumi nav, bet jau nākošajā solī, kur jāievada pin kods, parādās brīdinājums. Tas tiek darīts ar nolūku, lai cilvēki uzķeras un nepadomā, jo īsziņa tak jau ir atsūtīta, viss kārtībā. Tikai nav saprotams, ka šos bankas datu zagļus vienkārši nevar noķert, jo tie ir ārzemēs, bet šeit, kur ir Latvijas uzņēmums, kurš ar šo nodarbojas, citas valsts uzdevumā, policija neko izdarīt nevar. Nu redzēs pēc parakstīta iesnieguma kāda būs reakcija.

H Helena S 24.01.2023

Pagajušaja gada decembri ari sastapos ar līdzīgu shemu, bet ar citu starpnieku MobiGW. Mehānisms tas pats atnāk īsziņa ar pin kodu, kas interesanti īsziņas nonak smap novietnē. Tagad skaidrojos gan ar Bite, gan MobiGW, gan MobioTV. Bite no savas puses pieturas pie nostājas, ka neko nezinu, pasi risiniet konflikta situāciju.

T TE2005 24.01.2023

Man atbildēja PTAC. Viņi jau skata šo lietu. Dabūs sodiņu, varbūt sāks strādāt savādāk.