www.sudzibas.lv SIA CDR Bez atļaujas pieraksta mobilo tālruni uz maksas pakalpojumu

SIA CDR - Bez atļaujas pieraksta mobilo tālruni uz maksas pakalpojumu

Šodien zvanīju savam operatoram bite, ka jau otro mēnesi man pieskaita klāt 2,99eur/mēn pie rēķina - paaugstināta maksājuma pakalpojumi, kas “detalizētā pārskatā” manabite.lv paradās kā “video+pakalpojumi”. Operators bite atbildēja, ka tas google play veikalā iekasē SIA"Cdr". Un galvenais neesmu bijis ne google play, ne sia "cdr" mājas lapā vispār. Man vispār internets tālrunī ir tikai 100mb/mēnesī un arī to es neizmantoju. Tas protams tracina un sia "cdr" ir īsta hakeru banda, kad jūs bez atļaujas pieraksta uz pakalpojumu, par kuru jūs pat nezināt. Bite protams piedāvāja bloķēt un nobloķēja maksas pakalpojumus, iepriekš brīdinot, ka janvārī man tāpat jau paradījās vēl viens papildus maksājums klāt pie rēķina.
Šeit ir atkal jautājums, kāpēc mobilo tīklu operators bite neaizsarga savus klientus no hakeru uzbrukuma un klientu personīgos datus no informācijas noplūdes? Bite operatore atrunājās, ka tas nav iespējams izkontrolēt. Bet tādā gadījumā izskatās, ka būs jāmeklē operators, kurš nodrošinās savu klientu aizsardzību no piespiestiem maksājumiem, kurus cilvēki faktiski neizmanto. Faktiski sanāk, ka sia "cdr" kaut kāda veidā ir dabūJusi mobilo operatoru klientu datu bāzi, kas atļāva šai hakeru firmai patvaļīgi pierakstīt cilvēkus uz saviem pakalpojumiem. Tas ir īstais interneta rekets, tāpat ka tagad krāpnieki zvana vai raksta cilvēkiem uz e-pastu, lai nozagtu naudu no konta.

Сегодня позвонил своему оператору bite, что уже второй месяц к моему счету прибавляется 2.99eur/мес - повышенные платежные услуги, что в «детальном отчёте» manabite.lv появляется как «видео+услуги». Оператор bite ответил, что эта сумма забирается из магазина google play фирмой sia «cdr». А главное, я вообще не был ни в google play, ни на сайте sia "cdr". В общем, у меня вообще на телефоне интернета всего 100 мб/месяц, и я им тоже не пользуюсь. Конечно, это бесит, а sia «cdr» - это настоящая банда хакеров, когда они без разрешения подписывают вас на услугу, о которой вы даже не подозреваете. Разумеется, bite предложил заблокировать и заблокировал платные услуги, заранее предупредив меня, что в январе у меня уже появилась очередная дополнительная плата к счёту.
И снова вопрос, почему оператор мобильной связи bite не защищает своих клиентов от хакерских атак, а личные данные клиентов от утечки информации? Оператор bite сказал, что это невозможно проконтролировать. Но в таком случае, похоже, придется искать оператора, который защитит своих клиентов от принудительных платежей, которыми люди фактически не пользуются. На самом деле получается, что SIA «CDR» каким-то образом завладела клиентской базой мобильных операторов, что позволило этой хакерской фирме произвольно подписывать людей на свои услуги. Это настоящий интернет-рэкет, точно так же, как сейчас мошенники звонят или отправляют электронные письма людям, чтобы украсть деньги с конта.