SIA Business Development Solutions Agency - Nekvalatatīvs darbs

Uzdevu izstrādāt mājas lapu.
Darbu neveic savlaicīgi un ar lielu noilgumu. Pat neveic visus darba uzdevumā norādītos punktus, un par katru punktu, kaut tas liktos loģisks, kā noklusējums, prasa papildus samaksu vēl pirms darbs ir nodots.
Darbu veic pēc principa- klients dabūts un notā saņemta priekšapmaksa. Darbu veic bez pārbaudes, vairāk kārt pārbaudīju viņu darbu un katru reizi atrodu nesaskaņas ar noslēgto līgumu. Rēķins teiks sūtīts pēc katras kļūdu labojuma.
Papildus:
Par nepabeigtu darbu pieprasa pilnu samaksu.
Web dizaina izjūtas nav.
Neiesaku sadarboties, ja SIA „Business Development Solutions Agency”.
Ja tomēr vēlaties sadarboties uzziniet, ko domā par firmas vadību bijusī darbvieta.
Diemžēl es to neizdarīju, tagad nožēloju, ka noslēdzu līgumu ar SIA „Business Development Solutions Agency”.

J Janis 02.08.2011

Cienījamais Alvi Zundmani,

Ja jūs neprasītu bez maksas veikt papildinājumus, kas nav minēti Līguma Pielikumā, projekts sen būtu pabeigts. Šobrīd projekts ir izstrādāts atbilstoši specifikācijai un jūsu nevēlēšanās to pieņemt/maksāt par papildu lietām, nav uzskatāmas par objektīvām sūdzībām. Dizainu jūs pats akceptējāt, lieki piebilst, ka tas notika pirms nepilniem 3 gadiem.

Būtu korekti tomēr samaksāt par padarītajiem darbiem, nevis žēloties, ka jums bez maksas neveic papildinājumu izstrādi.

Vēlot jums veiksmi,
BDSA

p.s.
Citiem iesaku uzmanīgi izvērtēt sadarbību ar cilvēkiem ne-no Latvijas un nekādā gadījumā nepiekrist ne-papīriskai komunikācijai.

p.s.s.
Alvi, atgādinu arī publiski, ka ja neveiksiet samaksu par padarītajiem darbiem, tiksimies tiesā.