www.sudzibas.lv SIA Building house izvairīšanas no garantijas

SIA Building house - izvairīšanas no garantijas

Vēlos brīdināt par Vladislavu Antonovu, kas ir SIA BUILDING HOUSE valdes loceklis. Ja viņš jums ir veicis hidroizoācijas darbus, garantijas no viņa nesagaidīsiet. Apzinoties to, ka darbus veic pavirši, neievērojot darbu izpildes tehnoloģijas, darbus veic no ielas pieaicināti strādnieki, kad pienāk garantijas remontu izpilde, izvairās no kontaktēšanās, visu laiku, pat tad, kad pastāv labi laika apstākļi garantijas darbu veikšanai (kaut arī bija vasara) aizbildinoties ar sliktiem laika apstākļiem. Esam paši izjutuši to uz savas ādas. Pagājušajā gadā šis cilvēks, veica biroja ēkas ruberoīda jumta hidroizolāciju 1000m2 apmērā Daugavpilī, kā vēlāk izrādījās neievērojot materiāla ieklāšanas tehnoloģiju, kļūdījās materiāla izvēlē, jo darbu kalkulāciju un materiāla izvēli veica bez iepriekšējās jumta apskates, darbi tika uzticēti cilvēkiem no ielas, kas pirmo reizi strādāja ar pielietojamo materiālu bez jebkādas korektas apmācības un kontroles no Antonova. Nepagāja pat daži mēneši, kā jumta stāvoklis kļuva katastrofāls, pat var teikt, sāka tecēt vairāk ne kā pirms hidroizolācijas ieklāšanas. Domāju, jums ir skaidrs, ka ar šo cilvēku un viņa vadīto firmu ir jāizvairās sadarboties, jo vējā tiks izmesta nauda un kvalitātes nebūs, jo firmā strādā tikai viens cilvēks, tas ir Antonovs un pēc vajadzības cilvēki no ielas.