www.sudzibas.lv SIA Building house Apkrāpti darbinieki un pasūtītāji

SIA Building house - Apkrāpti darbinieki un pasūtītāji

UZMANĪBU!!! Visiem kas interesējas par SIA '' Buildinh house”, tās īpašnieks, negodīgi izturas pret darbiniekiem, nemaksā nopelnīto algu un “baro” ar solījumiem un darbus veic neievērojot material pielietošanas tehnoloģiju. Pēc objektu nodošanas ekspluatācijā, vienā persona īpašnieks un būvdarbu vadītājs Vladislavs, pārtrauc atbildēt uz telefona zvaniem no darbiniekiem un pasūtītājiem. Katru jaunu pasūtījumu uzsāka ar jauniem darbiniekiem (maz kvalificētiem), nesamaksājot iepriekš strādājošiem. Piemērs – objekti Talsos. Īpašnieka un būvdarbu vadītāja zemā kvalifikācija darbinieku apmācībā un darbu veikšanā ir radījusi sliktu slavu HYPERDESMO hidroizolācijas sistēmai, kas tieši otrādi ir ĻOTI KVALITATĪVA hidroizolācijas sistēma, ja to pielieto kvalificēti buvdarbu vadītāji un darbinieki, ko var pierādīt daudzos objektos Latvijā (Rīga, Valmiera, Jelgava, Liepāja, Ogre, Daugavpils uc.)

Komentāri (1)

A Anna 12.11.2019

SIA BUILDING EXPERT ir krāpnieku kantoris! Neizmaksā algas darbiniekiem un attieksme ir briesmīga! Sola naktsmājas,bet reāli atstāj divas dienas uz koferiem. Te ir darbs BEZ TABU!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes