www.sudzibas.lv SIA Building house GARANTIJA UN KVALITĀTE

SIA Building house - GARANTIJA UN KVALITĀTE

Izpētot www.sudzibas.lv, redzu, ka Antonova k-gs, SIA BUILDING HOUSE, ne tikai mums ar savu darbu (nedarbu) ir radījis problēmas un zaudējumus veicot jumta un balkona pārseguma hidroizolācijas darbus, kuri tika izpildīti nulles kvalitātē, tecēt sāka jau pēc 2 nedēļām. Antonova k-gs nereaģēja uz aicinājumu izpildīt garantijas saistības, un mēs bijām spiesti atkārtoti ieguldīt līdzekļus jauna jumta ieklāšanai, jo teces rezultātā tika bojāts arī siltumizolācijas materiāls. Blakus ēkās arī tika veikti šāda veida darbi un ar to pašu materiālu, pat līdz šai dienai problēmas nav radušās. Padomājiet, vai ir vērts sadarboties ar Antonova k-gu.

P

в Виталий Бвв 28.04.2016

Жалоба написанная зарегистрированным для одной жалобы ...писакой , это незаконный бред ...целью которого является подрыв мнения о компании в пользу конкурентов не имеющих успеха в работе.

J Jānis Kalniņš 03.04.2017

Sūdzībā neviena fakta. Pat adrese nav norādīta, nemaz nerunājot par līguma numuru.