SIA BRT - Kvalitate

Centrālā vairumtirzniecības noliktava un tirniecības ofiss Baltijas valstīs SIA "BRT"Adrese:Ķengaraga iela 4, Rīga, Latvija, LV-1063Tālrunis: +(371) 66066527+(371) 66066525 Mob.: +(371) 20325728Fakss: +(371) 66066526 E-pasts: Vispārējā informācija: [slēpt]@brt.lv Klientu: [slēpt]@brt.lv Web: http://www.brt.lvSkype: BRT.LVhttp://www.facebook.com/SIABRTTwitter: @BalticRubberNo kurienes tiek ievesta si nekvalitativa prece ? Kads zin ? 7 reizes padomajiem pirms perkat !!!

Inženieris 07.02.2015

Kas tieši ir nekvalitatīvs?

Ja vairākus gadus sadarbojos ar BRT, pērku gan šļūtenes, blīvslēgus, o-riņķus u.c.

Nevienu reizi nebija problēmas ar preces kvalitāti. Ražotāju izvēle arī ļoti liela.

A Andris Berga 08.02.2015

Varbut tapec, ka pats tur strada ? Tapec Tev liekas, ka viss ir kartiba !!!

Bet ja Tu butu stradajis benzintanka, gan jau Tu dzirdetu daudz ko par loti labu kvalitati trubam

R R. Fišers 02.06.2017

Cik gadus iepērkos šajā uzņēmumā, un tieši benzīna šļūtenes pērku, zinu, ka viņu sortimentā nav benzīna "trubas" šļūtenes benzīntankiem.
Var jau pirkt viss ko un likt virsū arī viss kaut ko, un pēc tam čīkstēt, ka netur vai vēl nezin ko.
Es uzskatu, ka SIA BRT ir pietiekami plašs produkcijas klāsts, lai katrs varētu izvēlēties sev vajadzīgo preci, bet uzsvars uz to, ka viss ir uz vietas, nav konkurentu varianti, ka sasola, un tad zvanās pa visām firmām, meklē.
Vismaz nav kā daža laba konkurējošā firma Latvijā, kaimiņvalstu..., kura klientiem saka, ka šļūtene paredzēta vienam gadam!

Inženieris 12.02.2015

Ar BRT mani saista tikai klienta attiecības jau gandrīz 10 gadus!
Un kas tad tur ir ar tām "trubam"?