L Linda 27.03.2006

tur strada blēži, rokeru bars.......viņi ir krāpnieki, neko nejēdzsataisīt, ne nokrāsot.....vispār trūkst vārdu..........

V Vlad 13.04.2006

Vispar tur Rīgas ielā (nezinu vai tajā SIA) ir vēl tāds autoshmeisters Pantelejevs, nu sviests. Ja gribat sachakaret mashinu - laipni lūgti.

J Juris 16.01.2007

Taja servisa pie braliem tusejas tikai SAVEJIE, tie tur remonte savus skuterus un dzer alu, ja kads iemaldas no malas to izgerbj pliku. Tur kvalitatei nav nozimes, galvenais ka pikis nak........ TIESAM PADOMAJIET LABI. Tukuma krasotavas netrukst.

J Juris 16.01.2007

Ja runajam par izcilako SIA BPA automeistaru S.Pantelejevu, tad nu vinam tiesam nepadevas sis darbs. Tagat vins parorientejies par operatoru gazes uzpildes stacija. Bet vina vieta stajies cits autoshmeistars ne mazaks sviests, ar uzrakstu uz muguras ''SAVEJIE'' viegli atpazit. Ja esi nonacis sim servisam pa tuvu, tad BEEDZ NEATSKATOTIES!!!!!

V Viktors Sokolovs 25.08.2017

Atstaju nokrasot automashinas diskus 28.julija. Diski bija tiri noskroteti. Bija samaksata nauda par to tirisanu.
Uz vietas meistars, kas varetu saskaitit summu par darbu un materialiem, nebija tapec uz diskiem uzlimeja manu telefona numuru. Teica, ka meistars man uzzvanis, lai saskanotu izmaksas. Man pasam bija jadodas prom uz 3 nedeljam tapec fizisko uzraudzibu nevareju veikt! Pie nodosanas par to ieminejos. Gaidiju dienu, divas. Zvaniju pats uz telefona numuru, kas bija noradits Lursoft datubaze, ka kontaktnumurs. Zvaniju reizes 3 katru dienu! Neviens neatbildeja!
Kad atbraucu sodien 25.augusta parjautat, ka viss notiek, diski joprojam staveja taja pasa vieta, kur es tos atstaju ar uzlimetu PAREIZO telefona numuru. Cilveks saja iestade man dusmigi pazinjoja ka ir man zvanijis 3 reizes kaut gan ienakosajos zvanos nav neviena 3x neatbildeta zvana.
Diski protams jau bija aprusejushi un nauda par to tirisanu ir izmesta veja..
Uz jautajumu: " Kad tos varetu nokrasot" sekoja vesa atbilde: "NEZINU! Nav laika".
Attieksme ir pazemojosha. Pavisam noteikti NEIESAKU!