www.sudzibas.lv SIA "BALTKOM" Televīzija un internets

SIA "BALTKOM" - Televīzija un internets

Biju klients no 1.septembra 2010.gada Baltkom klients (man bija pieslēgts tv+internet), laika apstākļu dēļ pārbraucu uz citu rajonu dzīvot 2011.gada augustā. Pārbaudot viņu mājas adreses lapā pārklājuma zonu, viss kārtībā un pēc jaunas adreses var pieslēgties tikai tv un es protams biju ar mieru pieslēdties šādam pakalpojumam. Man operators palūdza informēt 3. dienas pirms aizbraugšanas, ko es arī izdariju. 11.augustā man veco adresi atslēdz, pēc pāris dienām atbrauca meistars (es tad biju kopā ar pārvaldnieku). Mestars noziņo ka šai mājai nav līguma ar mājas īpašnieku un savāca mantas, aizbrauca. Man sūta rēķinus un lūdz apmaksāt vispirms parādu un tad mēs Jūs pieslēgsim. Apmaksāju rēķinu pie DOLE. Aizgāju uzreiz blakus informācijai, tur man paziņo "JUMS IR JĀNOSLĒDZ LĪGUMS AR MĀJAS ĪPAŠNIEKU" es biju pilnīgi šokēts, kam man jādara viņu darbs? Jau 2 mēnešus sēžu bez viņu pakalpojumiem un man jāmaksā 15.90ls mēnesī. Zvaniju uz info tālruni, bet vienalga viņi lūdz apmaksāt rēķinus par gaisu. Es viņiem saku ka pārbraucu dzīvot no maskavas ielas 279/2 uz katoļu29, un vienalga mani viņi nedzird. Iznākums viens, Jūs no mums neatslēgsieties kamēr būs līgums spēkā!

R

Z Zane 12.10.2011

Tad ir jāraksta oficiāls līguma uzteikums, jo telefonsarunas nevar pierādīt. Gan jau arī līgumā rakstīts, ka jāziņo rakstiski.

J jautraisipp 24.01.2012

Labāk izvēlēties Lattelecom...Jaunas dāvanas... http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/131811045.html