SIA Baltika Latvija (Monton, Mosaic, Baltman) - Krāpšana.

Uzmanies!!! - ja vēlies strādāt kādā no SIA Baltika Latvija veikaliem - Monton, Mosaic, Baltman - direktore Maruta Ērgle!!! Viss jau no sākuma izklausās labi un vilinoši...
BET...
1) Sākšu ar algām, piemaksām un prēmijām, jo tā mums parasti ir sāpīgākā tēma. Izklausās jau labi, ja sola cieto algu un prēmiju, atkarībā no ietirgojuma (%), rodas laba motivācija strādāt kvalitatīvi, jo no tā ir atkarīga prēmija - pārdosi vairāk - lielāka prēmija. Bet kad pienāk algas diena, tad nu sākas lielās atvilkšanas no prēmijām, kā piemēram - uz šiem veikaliem tiek sūtīti vadības draugi - paziņas, kā slepenie pircēji un tad nu viņi vērtē vai pārdevējas sasveicinās, nāk klāt, uzbāzīgi vaicā vei nevajag palīdzēt un iesmērēt pēc iespējas vairāk drēbes vienā pirkumā, vai atsveicinās, vai beigās pasaka - šis audums gan ir kvalitatīvs utt.. Nu lūk, un ja kaut kas nav no visā šī paticis, tad nu droši novelk no prēmijas līdz pat 60.- Ls !!!
2) Ir taču svarīgi, ja strādā ar visu atdevi, tev arī pasaka kaut ko labu - uzslavu, nevis tikai bļaut virsū un noniecināt cik zemu vien var - tupas, glupas, kur esat augušas utt. Man tad rodas viņai - SIA Baltika Latvija direktorei Marutai Ērglei, jautājums, vai tik pašai - nav kādas bērnības traumas sekas, ja var sieviete ar kostīmiņu mugurā atļauties šādi lamāties uz saviem darbiniekiem, vai arī viņai šāda leksika ir pieņemama, viņa varbūt tad pati mājās arī tā runā ar saviem ģimenes locekļiem...?
Saprastu ja šādi varētu izturēties pret darbiniekiem, kuri tiešām nestrādātu un visu laiku klačotos...
Tāpēc, ja nevēlies visu šo un vēl papildus izbaudīt uz savas ādas, tad iesaku nestrādāt šajā kompānijā!!!

L Līga 19.09.2009

Pilnīgi piekrītu, jo arī es šajā firmā strādāju jeb pareizāk sakot vergoju. Tie slepenie pircēji taču var trāpīties arī, kad pārdevēja ir nostrādājusi jau vairākas dienas pēc kārtas un visu dienu cītīgi palīdzējusi īstiem klientiem un tad nogurusi apkalpojusi šo sasodīto slepeno. No prēmijām velk pat par katru sīkumu!!! Es šeit strādāju tikai tāpēc, ka nav citi varianti un mājās arī kapeikas vajag nest!!!Bērni taču jābaro ir! Es ieteiktu gan direktorei, gan veikalu vadītājiem mainīt un uzlabot attieksmi, jo tieši no pārdevējām ir atkarīgs ietirgojums!

S signija 14.12.2009

Man nonema par slepeno klientu 96 ls.Es pat to klientu nebiju redzejusi un apkalpojusi.Ka ta var iztureties pret darbiniekiem, kas visu sevi izliek ara!!!

P Puika 28.01.2010

Es gan esmu ļoti priecīgs par visu, ko esmu mācījies no direktores M. Ērgles un cepuri nost par to, ka izdodās noturēt firmu tik labā līmenī ar visu krīzi, kāda pašlaik ir tekstīla izstrādē.

M mairulis 16.04.2010

prieciigs sajaa firmaa var buut tikai par to ka vari apgerbties! parejais ir ar sakostiem zobiem jamoka!

I Irita 19.07.2010

Esmu Monton kliente, vēlos uzslavēt meiteni, kura strādā Monton veikalā Alfā.Paldies Liels Lindai, kura vienmēr ir tik laipna un izpalīdzīga, konsultējot mani par jauno kolekciju, palīdzot izvēlēties piemērotākās drēbes un arī palīdzot piemeklēt sev īsto variantu .Kļuvu par Monton klienti tieši pateicoties šai meitenei Lindai.
Paldies Liels, kaut vairāk būtu tik jauku, pieklājīgu un izpalīdzīgu pārdevēju.

S Solveiga 23.09.2010

Maruta ergle ar savu nicinoso izturesanos pret darbiniekiem grauj kompanijas telu! Kauns!

M Mudīte 17.11.2010

Esmu Monton un Mosaic kliente, lai cik arī pārdevējs nav mainījušās šajos veikalos uzskatu, ka viņas ir laipnas un godīgas. Vaina ir tikai pašā vadībā!

P puke 23.04.2011

Meitenes ja jums kaut kas nepatiik braucat uz iiriju siltumniicaas straadaat, iemaacieties padariit darbu labi un atbilstosi prasiibaam, katram ir jaabuut savam argumentam!darbu ko darat ir japatiik, nevis skaitiit stundas atieciigi pret preemijaam!Maruta skalda un valda, malacis vina nestraadaa par aukliiti lai ar jums katru dildu aukletos!IR arii Elita, ja kaut kas nav skaidrs visu var izrunaat!

E Elita 23.04.2011

pilniigi riebjas iejiet MONTON molaa, staav pardeveejas un klacu sit, vienai satrauc pumpas uz sejas viena nirdz pilnaa balsii, atieksme nulle!atliek vairaak patrauceet ar paliidziibu kas nepieciesama apgerbu iegaadei pilniigi rupjas paliek, nedod Dievs ilgaak aizkaveet!

V virdžīnija 15.01.2012

Monton apkalpošana zem katras kritikas, nez kāpēc apkalpojošās darbinieces uzskata, ka ir ļoti svarīgas, lai gan ir pilnīgi atkarīgas no pircējiem. Ļoti uzpūtīga attieksme, sevišķi Alfas Monton šo sestdien meitene ar tumšiem matiem! Nekompetenti, tāpat kā lielākajā daļā veikalu Latvijā. Ui..mums vēl ir kur augt.

B bubis 10.02.2012

Uj, skatos, komentāri daudz :) Arī es esmu bijusī darbiniece :) Un tad, kad es gāju prom no šīs firmas, mani apsūdzēja šo komentāru rakstīšanā...smieklīgi tagad viņus palasīt :)

K koknese 31.01.2013

Par visu, kas notiek šajā uzņēmumā paziņoja Igaunijas šefiem un darba inspekcijai. Izejot no visām pretlikumīgajām darbībā, kas notiek pret darbiniekiem, Latvijas filiāle ir jāslēdz, par ko arī paziņoju Igaunijas pārstāvjiem. Tas nekas, ka es tur vairs nestrādāju, vienkārši žēl meitnes, kuras tur uzskata par vergiem.

P princese12 11.03.2014

Pati biju darbinieks šajā firmā, veikalā MONTON.
Teikšu tā, no veikala vadītājas attieksme vienkārši DRAUSMĪGA! kā jau komentāros rakstija, atrod vienu melno avi kurai visus sū*us gāzt virsū, un tik davai. Kā arī jau minēja, no prēmijām ņem nost pilnīgi bez iemesla. Ja gribēs, izdomās vislētāko atrunu kapēc noņemt, bet nevienu kā tikai prēmijas saņēmēju tas nesatrauc!
Alga salīdzinoši smieklīga ar to kas ir jāstrādā! Centies cik gribi, ja neesi vadībai pie labās rokas var necerēt uz labākām prēmijām un normālu grafiku ;)

A Andromeda 12.09.2014

Polagaju, chto otstutvie motivacii i obman so storoni rukovodstva imeet mesto bitj, odnako kachestvo servisa i pravda uhodshilosj :( Javljajusj klientom etogo magazina mnogo let, ochenj ljubila Monton v Domine, gde menja vstrechala devushka s ulibkoj i vsegda zdorovalasj. Potom ona propala, pojavilisj v luchshem sluchae ravnodushnie, v hudshem grubovatie, nadmennie devushki :(
Uvazhaemie devushki, Klient ne vinovat v vashih raznoglasijah s nachaljstvom, ja vas uvazhaju i zhdu ot vas togo zhe.

J jukiii 04.11.2014

Drausams Monton galerija centrs

N Normundsfrieman 22.07.2015

Biju ieskējis SPICE BALTMAN veikala - steidzīgi vajadzeja uzvalka bikses un kreklu- jauna meitenīte bija traki laipna un izpalīdzīga līdz brīdim ka no pažobeles izlīda paveca uzfufirīta dama melniem matiem un nu ņemās andelet - godīgi sakot mēs ejam uz veikalu atstat savu naudu par to un šo un celt veikala labklajību, ka arī no ta ko maksajam atkarajas darbinieku algas -- luk tik uzpūtigu, lepnuma pilnu, neiecietīgu, bravurīgi rupju pārdeveju reti man ir nacies sastapt ( ja nu vienīgi PSRS ) - labākais bija ka vienkarši sūta prom no bodes ejiet citur meklet jo redziet darba diena tulit beigsies???= nu nekad tai bode iekša vairs kaju nespersu!!!
Bet liels paldies ALFA MOSAIC meitenem - visu atrada, palidzēja izveleties, bija laipnas u saprotosas = bikses ka uzlietas =)

E Es arī 03.09.2016

Nu bet man nepatīk,ka tikko ieej veikalā,jau skrien pārdeveja pie tevis.Bieži vnk izeju uzreiz laukā. Patīk izvēlēties pašai ,pastaigat un papētīt,nevis tik traucēta šinī procesa.Daudzi uzbazību pamato ar profesionalismu,izdzen savus darbiniekus,bet vai zin cik pirceju jau aizbaidījusi ar savu uzbāzību?

S S@ulīte 10.04.2017

Cik šausmīgi noskatīties ka tik ilgu garumā tas bija aktuāli..un es tagad tik izlasīju šos visus komentārus.., sāku strādāt galerija centrā- Monton, sākums jau interesants un tjip motivējošs pēc tam katru dienu darbojoties jāuzin vēl papildus pienākumi un beidzot darba attiecības - aprēķins vispār bija ņirgāšanās par to visu nostrādāto laiku un prēmiju vēl pagaidām neesmu redzējusi...

S Smaidīgāaa 07.07.2017

Arī salīdzinoši nesen strādāju Monton veikalā. Kolektīvs un vadība ir atsaucīgi. Vismaz tur, kur es strādāju, darbinieki izturās laipni pret klientiem un pilda savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas. Protams, Maruta Ērgle jebkurā gadījumā nenovērtē savus darbiniekus. Centies cik gribi, tāpat nekas nebūs labi. Maruta ne ar vienu neauklējas, viņa vienkārši atnāk izlikt savas dusmas un pazūd aiz horizonta. Algas arī smieklīgi mazas, tāpēc darbinieki bieži mainās.