www.sudzibas.lv SIA Baltic Voyage / Ieva Kudiņa Ceļojumu aģentūra gadu pēc iemaksu veikšanas nav gatava atgriezt līdzekļus par nenotikušu braucienu.

SIA Baltic Voyage / Ieva Kudiņa - Ceļojumu aģentūra gadu pēc iemaksu veikšanas nav gatava atgriezt līdzekļus par nenotikušu braucienu.

Tūroperators atsakās atgriezt veiktās iemaksas par nenotikušu ceļojumu. Vairāk kā gadu pēc paredzētā ceļojuma ir jāklausās uzņēmuma vadītājas likuma interpretācijas un atrunas, kas ir pilnīgi nepamatotas un neiztur nekādu kritiku. Cilvēks pāris simtu eur dēļ ir gatavs melot un maldināt septiņu ceļotāju grupu tikai lai izvairītos no iemaksāto līdzekļu atmaksāšanas. Iesaku ieturēt distanci no šīs kundzes un viņas slikti pārvaldītā uzņēmuma.

J

T tūraģents 15.06.2021

Baltic Voyage nav tūroperators, bet gan tūrisma aģentūra. Naudu jāprasa no TŪROPERATORA! Likums nosaka, ka nadu par nenotikušo ceļojumu jāatgriež līdz 2021.gada decembrim, ko arī PTAC apstiprina.

C Ceļotprieks 01.07.2021

Piekrītu sūdzībai!
Man bija līdzīga situācija ar Baltic Voyage pārstāvju likumu interpretācijām utt. Pati sazinājos ar tūroperatoru un atguvu daļu naudas, izņemot starpniecības naudu aģentūrai, kas tika šādi interpretēts:
Ņemot vērā to, ka esam tūrisma aģentūra – starpnieks un veicam starpniecības pakalpojumus.
SIA Baltic Voyage kā ceļojumu aģents sniedz klientiem pakalpojumus kas sevī ietver: piemeklēt ceļojumu klientam pēc viņa vēlmēm, komunicēt, sūtīt e-pastus, sniegt atbildes uz jautājumiem par galamērķi, kūrortu, ekskursijām, sagatavot, apmaksāt, nosūtīt rēķinus - klients/operators utt. Šo visu iepriekš minēto mēs esam izpildījuši attiecībā pret Jums. Pie kam Par augstāk minētajiem pakalpojumiem SIA Baltic Voyage saņem atlīdzību no tūroperatora.
Tātad, neskatoties uz nenotikušu ceļojumu Baltic Voyage vēlas iekasēt par starpniecības pakalpojumiem :)!