SIA "Baltezers" (kokaudzētava)

Baltezera mājas lapā www.baltezers.lv publicētie augu katalogi (2007. gadam) ir reklāmas triks. Lielākā daļa augu nav. Augi ar PA (potējums augststumbrā) katalogā ir ar dažādiem augstumiem un cenām. Reāli tādu nav, piemēram, kļavas ir potētas, bet ne jau augststumbrā! Pārdevēja vispār nezin kur un kas atrodas, man teica: meklējiet pati! Ja pašam nav saprašanas par augiem, šķirnēm u.c. - esiet uzmanīgi! Jo uz pārdevēju nevar paļauties: visādi mēģināja iestāstīt vienkārši aplamības! (07.04.2007.)Darbiniece Ivanda Šivare man uz e-pastu arī atsūtija aplamības: viņas nosauktie augi nopērkami nebija.

I Inese 15.04.2008

Augu katalogi parasti tiek sastādīti pavasarī, bet sortiments mainās atkarībā no attiecīgo augu pieprasījuma, stādīšanas piemērotības. Nav izslēgts, ka Jūsu izvēlētie augi jau bija izpirkti, jo potējumi parasti nav lielos daudzumos. Tādēļ, meklējot kādu īpašu auga šķirni vai retāku augu, ir vērts laicīgi painteresēties vai tas ir pieejams (šobrīd) vai - kad būs, un lielākai garantijai - to rezervēt, nevis sagaidīt, kad kolekcijas un retākie augi jau izpirkti (vai tiem nav piemērots stādīšanas laiks) un pēc tam žēloties.

PS. Un par kļūdīšanos - nekļūdās tikai tie, kas neko nedara. Un dažkārt ne tik labā garastāvoklī pat sīkākā aizķeršanās vai misēklis šķiet kā nepiedodams kaitējums.

Minētajā kokaudzētavā nestrādāju - tas tā - starp citu.

L Lotina 15.04.2008

Droši vien ka strādā, ja jau tik labi visu zini!!!

L lapsa 28.05.2008

Uz vietas iepērkoties par summu ap 450Ls pajautājām par atlaidi.Iepriekšējos gados nebija problēmu. Iedeva.
Pārdevēja atbild ka atlaides neesot u.t.t. Kaut gan pat Baltezera filiālē teica, ka atlaides ir pieejamas centralajā tirdzniecības vietā.

Vēlāk telefoniski sazinoties ar kokaudzētavu, uzzināju, ka iepērkoties ap 400 Ls varot saņemt 10% atlaidi.

Pēc šādiem gājieniem šī kokaudzētava ir zaudējusi klientu.
Varbūt viņiem arī tādus nevajag.

S SIRSNINA 09.09.2009

Nevajag gan!!!