www.sudzibas.lv SIA Autoforvards Nekvalitatīvs remonts

SIA Autoforvards - Nekvalitatīvs remonts

Mašīnai vajadzēja nomainīt stūres iekārtu . Viss sākās ar to , ka servisā mehāniķis dzenot citu mašīnu , noskrāpēja manu , bet kā izrādās tas tik tāds sīkums bija , salīdzinot ar to kas sekoja . Nākošā dienā man zvanīja no servisa un teica , ka mainot stūres iekārtu , nodega "elektrības sadales bloks" - protams viņi paskaidroja , ka visu darīja pareizi , vienkārši tā dažreiz gadās ! Stūres iekārtas remonts un jauna elek. sadales bloks man izmaksāja 270 ls . Izņēmis mašīnu , devos mājā , bet konstatēju ka sagriežot stūri , kaut kas man beržas pret disku . bažas apstiprinājās , kad iebraucu citā servisā , man paskaidroja , ka stūres iekārta ir nekvalitatīvi uzlikta . Sazvanīju AUTOFORVARDU un pieteicos uz vizīti , tur man meistari centās paskaidrot , ka jāmaina eļas sūknis vai nu jābrauc negrozot stūre ( prātīgs ietekums ) . Tad kad viņi ieraudzīja , ka stūres iekārta atdurās diskā ieteica man nopirkt - flančus . Un par velti man uztaisīja riteņiem nepareizu savirzi , meiģinot novērst kļūdu . Tad kad nekas nelīdzēja , viņi izkāra balto karogu !!!
Mašīnu man sataisīja autoservisā KEMI par -23 ls , kā arī izrakstīja papīru , kādas kļudas bija pieļautas uzstādot stūres iekārtu !

P.S. Kad ar to papīru aizbraucu pie AUTOFORVARDA tie man atmaksāja 20 ls un atzina savas kļūdas . Tik gandarījuma nekāda un maks kopsummā krietni patukšosts. Sliktākais serviss , kādā esmu bijis - pagaidām !!!