www.sudzibas.lv SIA Auto apgāde Darbinieku čakarētāji!

SIA Auto apgāde - Darbinieku čakarētāji!

Neieteiktu tur pat uzsākt darbu, jo pirmajā mirklī viss izskatās droši, daudzsološi, bet kad nāk tuvāk algas diena, priekšnieks Ģirts Venckus tā vietā solīs katru dienu- tulīt būs, un labākajā gadījumā atmetīs 20Ls Kā darbinieks jūties tur kā situācijas ķīlnieks, uz darbu jābrauc un naivi jācer ka varbūt par padarīto kādreiz arī samaksās. Darbinieku maiņa ir milzīga, jo kuram gan gribētos strādāt bez stabilas algas. Smagākais ka Ģirts neapzinās ka ar šādu rīcību viņš nodara pāri daudzām ģimenēm, bet kur nu- atliek secināt ka šim cilvēkam sirdsapziņas vienkārši acimredzot nav, lai gan pašam ir bērni (tā kā vajadzētu saprast) Bet ne mums cilvēkiem sodīt! Vienkārši- brīdinu, labāk neuzsāciet darbu šajā SIA vispār! It īpaši, ja jums ir ģimene- bērni.

K

E exhibit87 04.07.2013

Sveiki. Gribētu brīdināt visus SIA Auto Apgādes klientus! Ja pasūtīsiet auto detaļas varat arī pie tās netikt un tiksiet čakarēti pāris vai vairāk dienas. Neesmu saskāries ar tik nožēlojamu attieksmi pret klientu.

K kristaps123123 12.07.2013

Vispārīgi Ģirts Venckus ir cilvēks bez cieņas un goda. Viņam ka tik kādu izčakarēt. Uzņēmējs kurš nemaksā nodokļus kuru neciena jau arī neviens cits uzņēmējs un kurš ir parādos līdz ausīm. Neiesaku nevienam nekādu saskarsmi ar šo liekuli!