www.sudzibas.lv SIA Ars Vera Potenciālajiem darbiniekiem/ klientiem

SIA Ars Vera - Potenciālajiem darbiniekiem/ klientiem

Vēlētos brīdināt gan potenciālos, gan arī esošos darbiniekus un klientus.
Uzņēmums piedāvā parādu piedziņas pakalpojumus, kā arī juridisko palīdzību un informācijas portālu. Par Ars Vera vadību atbild pilnvarots pārstāvis Viktors Kasjanovs.
Nostrādāju SIA "Ars Vera" vairāk par sešiem mēnešiem. Algu laikā saņēmu pirmajā darba mēnesī. Pēc vairākām pārrunām, Kasjanova kungs pauda dziļu neizpratni par darbinieku sašutumu, jo darba alga tiek iekavēta TIKAI par 20 dienām (pilnīgi normāla parādība visā manā darba laikā).
Darba līgumi tiek slēgti ar dažādu radinieku mikrouzņēmumiem, pārtraucot darba attiecības par nesaņemto darba algu var aizmirst.
Kā arī uzņēmuma iekšienē ir milzīgs bardaks - patstāvīgās darbinieku maiņas dēļ. Kad nav parādu piedziņas speciālista, piedzen tehniskais darbinieks. Informācijas portāls brīžiem strādā, brīžiem nē. Apmaksas veikšana par juridiskas palīdzības sniegšanu, vēl negarantē pakalpojuma saņemšanu (ļoti daudz iekavētu, aizmirstu lietu, un ja klients zvana - vienkārši netiek celta klausule)
Izbeidzot darba attiecības ar šo uzņēmumu, Jūs ne tikai varēsiet aizmirst par savu apmēram 2 mēnešu algas izmaksu (iekavēšanas dēļ), bet arī par Jums tiks izsūtīta nievājoša, nomelnojoša informācija visiem pārējiem klientiem, kā piemēram, atlaidām, jo aizņēmās naudu no citiem klientiem, vai arī veica savu darbu, maigi izsakoties, nekompetenti.
No visas sirds iesaku turēties tālāk no šī uzņēmuma.