Sia "Arky" - darbs firmā

Labdien.
Atsaucos uz ievietoto sludinājumu portālā "ss.lv" kur tika meklēti autovadītāji ar savu transportu solot algu no 500 Ls mēnesī. Aizejot uz darba pārrunām izrādās, ka ši firma izplata "Kirby" putekļusūcējus. Stāstija jau ļoti skaisti, maksāšot par novadītajām prezentācijām vai pārdotajiem aparātiem. Mēnesī vajag novadīt 40 vai 56 prezentācijas. Ar prezentācijām viņi it kā nodrošina. Sāku strādāt, izrādās, ka nespēj viņi nodrošināt ar prezentācijām. Iedod piecas adreses, lai tik brauc. Kad aizbrauc, izrādās, ka neviens tur neko nezin un zināt negrib par tādu prezentāciju, un tā 4 vietās pēc kārtas. Rezultātā pavadi 12 stundas mašīnā un novadi vienu prezentāciju. Un tā praktiski katru dienu, izņemot dažus izņēmumus. Kad pēc mēneša sapratu, ka tālāk tā strādāt nevēlos, sazinājos ar vadību un palūdzu kompensāciju par iztērēto laiku un 140 litrus izbraukto degvielu. Saņēmu atbildi, ka vairāk par 20 ls neesmu pelnījis. Skaisti.
Cienītie darba meklētāji, neuzķeraties. Iztērēsiet naudu, kuras tā jau nav.

K