www.sudzibas.lv SIA Apse KL Saistību neizpilde

SIA Apse KL - Saistību neizpilde

Noslēdzu līgumu ar firmu SIA Apse KL par meža pārdošanu, kuru pārstāvēja Kristaps Lobanovskis. Šis cilvēks likās ļoti uzticama persona, pēc līguma bijām vienojušies, ka viņš norēķināsies ar mani līdz 26.03.2009., bet diemžēl ir jau aprīlis un es arvien gaidu savu naudu kaut gan lielākā daļa koksne no meža jau ir izvesta, pārdota. Kā Jums šķiet vai tas nav "uzmetiens"? Gribu brīdināt citus cilvēkus, lai neslēdz nekādus darījumus ar attiecīgo uzņēmumu un konkrētās firmas īpašnieku, jo neviens nezin vai Jūs sagaidīsiet savu naudu... Informēšu visus par ...turpināšu Jūs informēt par tālāku notikumu gaitu!!!

K

M mmmmmm 27.08.2009

Apse Kl vēl joprojām ir parādā visiem...

M mmm 27.08.2009

Sia Apse Kl vēl joprojām ir visiem parādā!

R rīga 17.09.2009

Piekrītu tam cilvēkam kurš rakstīja par maksātnespēju..., ja būtu parādā ierosinātu, ta, ka ti kas runā lai runā...

K klubsPiens 30.10.2009

japp.. ja attiecīgās firmas darboņi solīto samaksu par cirsmu svaida par apmēram 20-25 procentiem .. no sākuma uz leju, tad saprotot, ka sviestmaize nesanāk.. uz augšu
tas liek būt tramīgam..

S Sēļi 05.11.2009

Saprotams, ka šajos laikos viegli neiet nevienam...Apse Kl sola, sola, saka, ka šiem ar nemaksā, bet ne jau pusgadu gaidīt...drīz pacietība zudīs.Nu, ja nav naudas ar ko veikt priekšapmaksu, varbūt ir vērts darbību iesaldēt un, tomēr neņemt no cilvēkiem kokmateriālus, solot naudu rīt, nemelojiet, esiet godīgi un pasakiet kā ir ar apmaksu...tad varēs lemt, vai cilvēks var, vai nevar gaidīt.

K Kasparsunpartneri 09.01.2010

Varu vienigi teikt visu to labako par so uznemumu.
Ta tik turet...

R RIHARDS 08.02.2010

Strādāju Apsē +-8gadi, par bosu runājot-pārāk godīgs.KAS TAS PAR MURGU TUR SARAKSTĪTS

N noxa 08.02.2010

Vot kaukur tas nosaukums Apse KL ir dzirdēts, acīmredzot neslava jau plaši izskanējusi.

K Krūms 17.10.2010

Nezinu kā pārējiem bet Man vis okei ar šo uzņēmumu :))

O oskars 30.05.2011

Šis uzņēmums apse KL ja tā to var nosaukt ir viens kārtīgs blēžu kantoris, kas sadarbojas ar bandītiem un zagļiem, kuri izkrāpj no godīgiem cilvēkiem kokus un nesamaksā naudu, pie tam lielu naudu. es iesaku ar šo uzņēmumu nesadarboties. Pašam ir bēdīga pieredze, kad Apse KL ir iesaistīta koku nozagšanā.

Inženieris 19.10.2014

Kristaps Plūmiņš p.k. 010385-10407 - KRĀPNIEKS un MAHINATORS!

Darbojas arī citos uzņēmumos:

K.Barona iela 37-1/3, Rīga, LV-1011
Lēmuma numurs:
6517
Lieguma tips:
Piemērots aizliegums kapitāldaļu visa veida pārreģistrācijai

NAV dūmu bez uguns!