www.sudzibas.lv Sia Alfor Izlasot iepriekšējo komentāru biju izbrīnīts

Sia Alfor - Izlasot iepriekšējo komentāru biju izbrīnīts

Arī es esmu no tiem cilvēkiem, kas spēļu zāles apmeklē visai bieži, it sevišķi esmu iecienijis Ķengaraga zāles, jo dzīvoju šajā rajonā!Izlasot iepriekšējo komentāru biju izbrīnīts, jo spēlējot šajā zālē (konkrēti gāja runa pa bultu ielu), esmu iepazinis arī tur strādājošās bārmenes!Varu apgalvot, ka sanita nu noteikti nav tāda!Vienmēr ir smaidīga, laipna!Vienīgā bārmene, kas iepriekšējā komentārā varēja būt noraksturota, tā varētu gan būt juļa (atbilst 100% raksturojumam) arī viņas apsargs, tāds jauns puisis gan tāds dīvains apsargs, guļ, kad vien nav slinkums!!!

J

M Māris 06.02.2009

Pilnīgi piekrītu sim komentāram jo pats ja eju uz spēļu zālēm tad izvēlos sev tuvākās tās ir lokomotīves bultu ķengaraga zāles.zinu ka šaja minētajā komentāra personas jūlija un apsargs vārdu nezinu kā ir nevisai laipni tāpēc esmu iegaumējis kad viņi strādā un šajās dienās attiecīgo zāli neapmeklēju.par Sanitu varu teikt tikai visu to labāku vienmēr saveicinās kad atnāku un atvadās kad aizeju un cik esmu ievērojis tāda viņa ir pret visiem klientiem

J juris 17.02.2009

pilniigs sviests par bultu ielas sanitu, pati par sevi raksta briinumu lietas un apvaino juuliju.sanita ir garastaavokla cilveeks, ja vinai labi tad vina laba pret latviesiem un izredzeetajiem, ja nu vinai slikts gariigais tad zaalee labaak nenaakt, reec uz visiem, krievi labaak ejiet uz maajaam.taa arii ir-kafiju, teeju ejiet maajaas dzert, ko atvilkaaties.un gul vina un ar naudu maanaas un netiiriiga gan savaa izskataa gan attieksmee pret darbu!nav ko dariit taadaam sabiedriskaas vietaas.aizejiet un paskatieties uz to briinumu!

M Māris 17.02.2009

ja jau Tev tur ir tik slikti ko tad ej uz turieni?cik cilvēku tik viedokļi!

J juris 18.02.2009

speelu zaales jau taapeec domaatas lai tur ietu un speeleetu, un tagad deel vienas pretigas baarmenes netaisos neko mainit savaa dziivee.lai sia alfor maina vinu.sanitu-prom, tadiem eksemplariem nav vietas starp normaliem cilveekiem!SANITU PROM!

J JEVGENIJ 18.02.2009

polnostju soglasen, na bultu tolko sanita nesaatvetstvujet statusu barmena, dev4onki s drugih smen prikolnije, vesjolije a eta grubjanka ruskih sovsem terpetj nemozet.ve4no nedavolnaja s kislim licom, neoprjatnaja, raztrjopanaja, volosi nemitije, i pahnit ot nejo ne kak ot zenw4ini.eto to4no wto jejo nado ubratj s takoi raboti, nu kak uborw4itsa ona sgoditsa!

а Александр 25.02.2009

Чё вы тут гоните?
Там все барменши остались нормальные!
Все херовые уже давно уволины.
Клевета!

K kristina 08.04.2009

maukumēbeles vinjas visas tur tajās zālēs, guļ kur un ar ko pagadās, mazgājas kad sanāk, vairāk nesanāk kā sanāk, vot i smako tās zāles ar visām operatorēm!

A andra 27.08.2009

nezinu kas ar ko gul tajās zalēs un mani kā apmeklētāju tas neinterese.gribēju jautat ka ir ar to nodokli, piem.dzelzavas 51, eju tur bieži un ir dažādi-spēlēju pa lielam likmem, arī laimesti nav mazie, atbrauc tas tehniskais darbinieks paskatās un pec nodokla nomaksas sanemu savu naudu, bet te paris reizes pedeja laika barmene tatjana zvana kaut kadai priekšniecei un saka ka atlaut izmaksat bez nodokla nomaksas, protams prieks, un tad vina pazino, ka puse no nodokla ta pat jamaksa, protams, ka prieki ir ta pat.gribēju jautat vai alfors ir nacis mums preti un tagad jauni likumi?puse nodoklis ir labak neka viss?ja ta tad paldies alforam!

K kellija 29.08.2009

piekrītu šim komentāram par to ka bārmenes piesavina puss nodokli sev!nepiekrītiet cilvēciņi pus nodoklim, jo šādos gadījumos administrātors ir atļāvis jums izmaksāt visu laimestu.jums nav neparko jāmaksā!!!neteikšu ka visas bārmenes tā dara, bet minētajā zālē viņas visas ir iemanijušās, esmu bijusi trijās maiņās-irina, tatjana, olita.un visas mūs apkrāpj bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem.īpaši viltīgi to dara irina.esiet uzmanīgi!!!

S sandris 06.09.2009

runājot par dzelzavas 51 zāli, varu piekrist daļēji, pus nodokli no manis tur ir ņēmuši vienmēr, julija, irina to darjušas ir gan mazāk gan pieklājīgāk, par olitu nevaru neko teikt, tāda patīkama, pieklājīga meitene.ir gan tur viena viltīga un bezkaunīga, ja nemaldos Tatjana, viņa to pus nodokli burtiski izspiež no cilvēka, bijām kādu reizi ar draugu, no manis viņa nopelnija 100ls, no drauga 150ls, tā ka mans draugs ir brutāls cilvēks piedāvāja Tatjanai par tādu pašu summu pārgulēt, viņa nedomājot piekrita, un tas arī notika rīta pusē darbinieku ģērbtuvē!!!man tā bērna žēl, laikam ļoti traki iet ģimenē ja jau dēļ 100 latiem gatava uz visu.zem viņas smaida slēpjas ļoti daudz bezkaunības un viltības!ko tad administrācija neko nezin?nenoticēšu!drosi vien sadarbojās un dalās!

R Rabotnica 05.10.2009

Milije klijenti dzelzavas 51!jesli vi tak nedavolni rabotaj barmenav v etom zale po4emu vi nepridjote i neskazite eto im v lico?za4em vot takim nizkim obrazom polivat ih grjazju v internete?i pri4jom eto delajut neizvesnije klijenti katorih nikto neznajet...

A andrejs 06.10.2009

dorogaja rabotnica!govorili tane v glaza vsjo-postojannije klienti, i wto?stoit za stoikoi hlopajet glazami i zdjot komplimenta, neskazew vsjo ti vrag naroda!ona objasnjajet vsjo o4enj prosto-nuzni denjgi ljubim sposobom!