www.sudzibas.lv SIA Aleksandra &Co Neatdod naudu pēc garantijas

SIA Aleksandra &Co - Neatdod naudu pēc garantijas

2016.gada novembrī iegādājos zamšādas zābakus, diemžēl āda saplīsa pie zoles.
Š.g.14.februārī aiznesu pēc garantijas un izvēlējos, lai atgriež naudu.
3 reizes gāju noskaidrot, kāpēc man nesniedz nekādu atbildi. Beidzot 06.aprīlī (!) man piezvanīja un teica, ka naudu neatgriezīs, bet varu apmainīt uz ko gribu jebkurā veikalā. Neviena rakstiska paziņojuma arī nav!
Bet ES NEGRIBU vairs šajā veikalā neko pirkt dēļ tādas attieksmes! Kā var gandrīz 2 mēnešus nelikties ne zinis? Kas tā par attieksmi pret klientu?
Sākumā solīja maksimums 15 dienu visu atrisināt.
Irīna

Vairāk nekā gadu novelkā apavus pa Latvijas sāļo ziemu un viņi saplīst. Loģiski. Bet nest uz garantiju? Tas ir kas jauns. Tā jau katru gadu varētu apavus mainīt.

I Irīna Pricīte 06.04.2018

Ja ir PTAC likumā noteikta 2 gadu garantija, tad kāpēc es nevarētu izmantot savas tiesības? Tieši tā, kaut vai katru gadu mainiet. Tāds gadījums gan ir pirmo reizi.
Zābaki bija zamšādas, tāpēc tika valkāti tikai atbilstošā laikā ;)

I Irīna Pricīte 06.04.2018

Un maksāja tie 115 eur. Domāju, ka Jūs arī gribētu risinājumu.

Ventilators 06.04.2018

Irīna! Jūs esat tipiskā nelasītāja. Cik gadus tas jāstāsta :)

Nevis PTAC nosaka 2 gadu garantiju, bet sekojošo "jūs iegūstat tiesības divu gadu laikā no pirkuma izdarīšanas dienas pieteikt pārdevējam pretenzijas par neatbilstību līguma noteikumiem"

Tātad tiesības izteikt pretenzijas un tas nekādā veidā neietekmē (Fizisko personu), kādu garantijas periodu norāda ražotājs. Kaut vai 2 mēneši.
Prasījuma pieteikuma laiks ir 2 gadi. Un tālāk PTAC uzskaita punktus, ko varat prasīt no pārdevēja, punkts punktā.

Dainis 06.04.2018

Gadu panēsājāt un vēlaties lai kāds jums naudu atgriež? :D

I Irīna Pricīte 06.04.2018

Ir bijis gadījums, kad pēc gada atgriezta nauda

donna b 06.04.2018

Ja izlasijat par 2 gadu garantiju, ari izlasiet ko veikals Jums var piedavat garantijas gadijumaa. Jums vel paveicas ka sis veikals iet Jums prieksaa, nevis piedava remontu vai pasaka ka valkajat sos apavus visur un pati vainiga.

I Irīna Pricīte 06.04.2018

Atbildi saņēmu telefoniski, nekādas oficālas atbildes nav. Saka, lai vienkārši eju uz jebkuru veikalu un pasaku, ka man pienākas maiņa.
Neesmu no kašķīgajām, bet šoreiz sakaitināja, ka gandrīz 2 mēneši man bija jāgaida kāda atbilde. Pati tērēju laiku un 3 reizes gāju skaidrot, kāds risinājums. Tāpēc šoreiz principiāli no šī veikala neko vairs negribu.

Sigita Bronze 07.04.2018

hah :D autore stulbene :D