www.sudzibas.lv SIA AH525, reģistrācijas numurs 40103345336 Neadekvāta samaksa, dzīvošanas apstākļi, nekas no solītā

SIA AH525, reģistrācijas numurs 40103345336 - Neadekvāta samaksa, dzīvošanas apstākļi, nekas no solītā

Slaviks Jevsejevs verve cilvekus darbam arzemes, solot noslegt godigu ligumu ar SIA AH525, reģistrācijas numurs 40103345336, juridiskā adrese Patversmes iela 30-2, Rīga, LV-1005, tās valdes locekļa Anatolija Harlamova personā (ja atbilst patiesibai). Panem pat nodoklu gramatinu. Darbs Vacijas rupnica. 8h darba laiks, norma 16 detalas, kas reali nav izdarams, jo nav darba, nav darba vietu, nav instrumentu, detalas ir dazadas, 1000 EUR. Aizved un atved par velti. Par kopmitnes istabu (lidz 6 cilvekiem gul uz madraciem uz gridas) 160 EUR + pasam japerk est. Ungariem par stundu maksa 6 EUR (no 12 RURO ka pastastija zinataji). Tatad no 12 EUR stunda vergi no Latvijas sanem aprekinu uz 40%-50% augstakais. Ja kads cel traci, tad vienkarsi izmet ara. Par samaksu nemaz nerunajot. Ludzu neuzkeraties uz alkatigajiem Slavikiem Jevsejeviem, neticat nevienam vina vardam.
Detalu slipesana smagajam masinam ir fiziski loti smags darbs, ko agrak Vacija darija cietumnieki.

P

B breksis 20.01.2011

Drb nav, bet plānu nevar izpildīt!:D Ungārs nopelna, bet latvietis-NĒ!:D Kas par nesakarīgu pļūtījumu!