www.sudzibas.lv SIA AGERA Šausmīgs darbs

SIA AGERA - Šausmīgs darbs

Pastrādāju šajā kompānijā!Kaut kadas šausmas-liek vazāties pa kāpņu telpām un uzbāzties ar LMT super neizdevīgajiem piedāvājumiem!....Sākuma sola algu no 250-600....hahahaha,kurš ta tadu ir saņēmis!Gribētu to cilvēku redzet:D
Un pats kaitinošākais,kas vien var būt AGERĀ ir tās "sapulces", cenšas ieboret cik darbs ir lielisks un kā labāk iesmērēt cilvēkiem dārgos pakalpojumus...tikai žēl,ka tas,kurš to visu stāsta-NEKO NERUBĪ NO PĀRDOŠANAS!
NEIESAKU NEVIENAM TUR IET STRĀDĀT, JA VIEN NEGRIBAT IZNIEKOT SAVU LAIKU AR STULBĀM SAPULCĒM,KURĀS LIEK LĒKĀT KĀ LOh... UN VAZĀŠANOS PA KĀPŅU TELPĀM!!!!

K Krishinjsh 28.09.2012

Alga 250-600 Ls ir reāli npelnama. Pats tur strādāju pus gadu. Protams tas bija labu laiku atpakaļ kad tiešām bija vieglāk pelnīt, jo šāda pakalpojumu piedāvāšana bija kaut kas jauns. Tajā laikā pārdot ne tik izdevīgus piedāvājumus nebija nemaz tik grūti aizbraucot uz dziļākiem laukiem kur sliktāki sakari, nedaudz mazāk zinoši cilvēki utt.

Runājot par darbu šajā kompānijā tagad, nopelnīt noteikti ir daudz grūtāk un ir jāstrādā pilna darba diena, ir jābūt spēcīgam aksturam un mērīm, tad arī vari nopelnīt. Ja cerēji uz vieglo naudu, tad šis darbs nebija tev paredzēts, jo vieglo naudu nevar vairs pelnīt šeit. Agrāk bija cilvēki kas AGERĀ pelnīja pat pāri tūkstotim, bet šis vilciens aizbraucis jau sen kā.

Runājot par visu kopumā ja nostrādāj mazu laiku, tad esi nedadz padumjš un pats vanīgs. Ja nostrādāji vismaz pāris mēnešus tad ieguvi neatsveramu pieredzi visai savai dzīvai. Visi kas šajā darbā nostrādājuši ilgaku laiku šobrīd strādā salīdzinoši labos darbos un ir ar citu skatu uz dzīvi. Nepareizi visam piegāji, vajadzēja ņemt visu ko šis darbs dod un patiesībā to neuztvert kā darbu, bet vairāk iespēju kā sevi attīstīt vēl savādākā veidā. Nojaukt savas barjēras un attīstīt komfortzonu līdz maksimumam!

L lailai 02.10.2012

Hahaha, kurs tagad tur pelna kaut vai 250ls???!!!NEVIENS!...Nevajag cilvekiem pūst miglu acīs;)
Ko teiktu par jaunu nosaukumu??!!! TITĀNIKS, es domāju, ka saprati kapēc:D