SIA AGERA - krāpnieki

neticiet tām muļķībām ko piedāvā Sia Agera. Labi apmaksāts darbs un bezmaksas apmācības ir tikai acu apmāns. Staigāsit caurām dienām pa kāpņu telpām un klausīsieties cilvēku pārmetumus par LMT. Beigu beigās kad iesiet prom no šī kantora tad ieturēs vēl 100 ls par šīm "bezmaksas" apmācībām.

N

M MarisV 28.02.2012

man brālis strādā sajā kompānijā un varu teikt tikai to labāko! pirmstam viņš bija pametis studijas un slinkoja pa mājām vai vergoja kādā apģērbu veiakalā taču nu jau laiku strādā Agerā, unvaru teikt tikai to labāko. ir nobriedis, zolīdī ģērbas un pirmo reizi savā mūžā patiešām strādā un attiecīgi par to pelna, var atļauties arī palūtināt sevi, nevis tikai tik cik nomaksāt parādus!! tāpēc nevajag runāt ja neiznāt!
esmu saticis vairākus kolēģus un visi zolīdi gan izskatā gan uzvedas.

R roo 23.07.2012

Strādāju šajā uzņēmumā vairāk kā 6 mēnešus. Esmu 6 mēnešu laikā izaugusi no pārdevēja par zemāka līmeņa vadītāju. Pateicoties regulārai apmācībai un precīziem izaugsmes nosacījumiem esmu šo 6 mēnešu laikā ne tikai lieliski iemācījies pārdot un brīvi komunicēt ar jebkuru cilvēku, bet jau varu vadīt savu komandu- mācīties kā kļūt par efektīvu vadītāju, un saņemt atalgojumu ne tikai par savu, bet ari manas komandas rezultātu. Man ļoti patīk šeit strādāt, jo šī ir vieta kur Tev nodrošina augstas viegli saprotamas un izpildāmas izaugsmes iespējas, ka arī maksā loti augstu atalgojumu.
Kā viens no vadītajiem pelnu no 600-800 LVL mēnesī, bet kamēr strādāju par pārdevēju atalgojums bija no 250-600 LVL