www.sudzibas.lv SIA AGERA !!! jauni krāpnieki

SIA AGERA - !!! jauni krāpnieki

Šī firma meklē 25 pārdevējus, konsultantus...acīmredzot tādus, kas spētu pārvilināt citu interneta operatoru klientus pie LMT ... ar vienu satikos-nu piedāvājums par stabilu internetu, līgums ...taču testējot 3 dienas nu ja nav tad nav, bet kas tad vairs brauks pakaļ šai iekārtai, jāved uz Rīgu, bet lai veiktu krāpniecīgu darbību varēja braukt 380 km ... nu jā alga maza šiem aģetiem līdz 800ls, nevar taču otreiz tajā pašā vietā ...labi apmācīti aģenti, arī LMT nereaģē ...ka tik nauda nāk, ja nē Creditreformai darbs, vai šai valstī tā vēl ilgi turpināsies...

J

J Jānim 22.09.2011

Pēdējā laikā no LMT visi mūk ptom pie Bites kā žurkas no grimstoša kuģa, tādēļ arī tāda aktivitāte, lai piesaistītu vairāk stulbo laucinieku, saborējot tiem pasakas, un iedodot sīkiem burtiem rakstītu līgumu, kuru parakstot cilvēks sev paraksta gandrīz vai nāves spriedumu.Neesiet muļķi, sūtiet šos visus trīs mājas tālāk!

E esss 14.10.2011

par sho Agera runajot...
kadu laiku atpakaļ es atsaucos uz sludinajumu šo.. mani uzaicinaja uz pārrunām. Biju domajusi pameginat sevi tiešajā pārdošanā. pēc pārrunām mani uzaicināja uz apmācībām 3 dienu garumā. Izgāju apmācības kurās mācījamies par to kadi tieši ir produkti LMT un tādā garā...pirmas 2 dienas strādājot vazājos pakaļ vienam no šiem dīleriem> tipa mācijos )...Sapratu vienu- tas nav darbs man- parak emocionala es esmu tadam darbam..bet nu viena lieta ko sapratu pa nedelu ko tur nostradaju- tie cilvēki ar ko stradaju es- darija savu darbu godigi// ja cilveks neparmaksaja par savam sarunam un jau izmantoja savam vajadzibam piemerotu operatoru un tarifu- neviens vinam necentaas kko iesmeret vai pardot. man to skaidroja tādā veidā- "tu naudu sanem nevis tad un par to ka pārliecini cilveku pieslegties, bet gan tikai tada gadijuma ja klients lieto šo pakalpojumu un klientam nav sudzibu par pakalpojuma kvalitai un dīlera darbu"... esot kautkada tur sodu sistēma, vai kautkas tādā garā.
nu jaa///un alga 800 ls/// - tas gan ir bik pārspīlēts.))))
iesaku tikai vienu jums- Lasiet līgumus, mīļie draugi...visos gadijumos lasiet to ko parakstat.. ne tikai lmt ligumus) ja jūs līgumos kautkas mulsina- neparakstiet)

G gvidzix 01.01.2012

Nostrādāju Agera pusgadu, bija tikai viens nepatīkams gadījums ar to pašu internetu, cilveks paņēma pašu lētako (arī netik izdevīgo) interneta piedāvājumu, man pēc 2 nedēļām, zvana no Trodeksa un saka, ka šis cilvēks ir atbraucis nodot ierīci (viņam tas nenācās braukt tālu), bet šo ierīci pieņem tikai Ageras ofisā - ko es šim indivīdam biju pateicis + līgumā ar nekādu smalko druku tas arī ir pierakstīts, ka 14 dienu laikā klients ir tiesīgs atgriezt ierīci. Es nekavējoties šim cilvēkam pazvanīju, kaut arī tā bija mana vienīga brīvdiena nedēļā (svētdiena) - un es viņam jautāju kas par lietu, kapēc velas atteikties, kautkas nestrādaā ? - sekoja atbilde - viss strādā ļoti labi un ir parocīgs ikdienā, bet viņam šis pakalpojums neesot vajadzīgs, kautgan kad slēdzām līgumu cilvēka acis mirdzēja ... Un kur te būtu vainīgs es kā LMT pakalpojumu dīlēris ? - tajā, ka cilvēks pats vēlējās, vai tajā, ka šis cilvēks nedodot ziņu ir devies nodot ierīci pēdējā dienā + svētdienā, kad starpcitu citiem cilvēkiem šī ir vienīgā brīvdiena ...
Man šis cilvēks pa telefonu draudēja par Bez Tabu, ka viņam ir par velti jātērē benzīns ... pēc šiem draudiem par šo cilvēku neko nezinu, un, protams, Bez Tabu nav braucis mūs pratiņat!

Protams, es nesaku, ka nav tādu dīleru/aģentu kas citreiz pieslēdz cilvēku kuram šis pakalpojums nav vajadzīgs, bet tas tik sagādās problēmas, kolektīvs šajā kompānijā ir ideāls, tikai tāpēc nevēlējos iet prom, piekrāpis neesmu nevienu, tikai atradis jaunus draugus, pie kuriem starpcitu pa reizei iebraucu ciemos izdzert kafiju, parunāties.

Un mana alga nevienu mēnesi nepārsniedza pat pusi no siem 800lvl, bet kompānijā tādi ir tikai daži cilveki - pirmais topa piecinieks ...

M MarisV 28.02.2012

Manuprāt viņi gan ir malači, profesionāli dara savu darbu un ir godīgi tajā ko dara!
Vecmāmiņai iepriekš ZZ bija un 13 Ls menēsi mums zvanot norunāja, tagd viņai pieslēgums LMT un vairāk pa r 5 LS nav jāmaksā, man pieslēdza internetu un nesūdzos, portatīvajā visas lapas ver labi vaļā gan cenrtā gan rīgas rajonā, talāk neesmu bijis, bet iepriekš izmēģināju gan tele 2 un gan biti un arpus centra lmt strādā vislabāk.

es strādāju katru dienu un jau kādu laiku gribēju internetu, taču nebija laika bija slinkums aiziet uz apkalopošanas centru, bet te vienu vakaru atnāca apburoša meitene, smaidīga un zolīda un kā izrādījas tieši LMT pārstāve, super ... 10 min laikā man bija kārotais internets.
katrā ziņā viedokļi protams ir dažādi, ja pie manaam durvim katru vakaru klauvētu no kādas firmas un kaut ko piedāvātu priecīgs es nebūtu, taču tākā tas nav bieži un piedāvā tikai labāku par jau esošo, kāpēc gan ne, viņi piedāvā arī tāda atlaides, kādas apkalpošanas centrā nemaz nav, tāpēc man liekas ka ir pat ļoti ok!

T TehVen 02.03.2012

Tas kas veidoja šo rakstu ir muļķis, pats strādāju šajā kompānijā, un nekādas krāpnieciskas darbības neveicam. Tev viss tika pateikts par atgriešanu, un par tiem 380 km, ir tā ka tie ir izbraukumi, kurus rīkojam reti, un tas nav lēti. Jo par benzīnu maksājam paši, tiesi tapēc dēļ viena indivīda, kurs redz pats kaut ko savā pratā sadomājies tādu laiku mērot nav vērts, ja tajā laikā varu strādat kaut kur citur, nevis lieki tērēt laiku braucot pēc tavas ierīces. Slēdzot klāt internetu, tev ir visas tiesības pirms līguma parakstīšanas parliecināties gan par ātrumu, gan par kvalitāti, tapēc beidz sūdzēties ne par ko.

Palasot komentārus tik pārl;iecinos cik cilveki ir nezinoši un muļķīgi, neko mēs nekrāpjam, esam profesionāli un godīgi, piedāvājam tikai tad, ja cilvekam tas ir izdevīgi.

R roo 23.07.2012

Strādāju šajā uzņēmumā vairāk kā 6 mēnešus. Esmu 6 mēnešu laikā izaugusi no pārdevēja par zemāka līmeņa vadītāju. Pateicoties regulārai apmācībai un precīziem izaugsmes nosacījumiem esmu šo 6 mēnešu laikā ne tikai lieliski iemācījies pārdot un brīvi komunicēt ar jebkuru cilvēku, bet jau varu vadīt savu komandu- mācīties kā kļūt par efektīvu vadītāju, un saņemt atalgojumu ne tikai par savu, bet ari manas komandas rezultātu. Man ļoti patīk šeit strādāt, jo šī ir vieta kur Tev nodrošina augstas viegli saprotamas un izpildāmas izaugsmes iespējas, ka arī maksā loti augstu atalgojumu.
Kā viens no vadītajiem pelnu no 600-800 LVL mēnesī, bet kamēr strādāju par pārdevēju atalgojums bija no 250-600 LVL